Äpp liikumisharjumuse juurutamiseks

Aastaajast sõltumata, iga päev 5km!
Iga kuu uus #igapäev5km väljakutse!

KÕNNI! JOOKSE! MATKA!

Uue väljakutse alguseni on jäänud

(soeta ligipääs Jooks on lahe äpi tasulises versioonis enne väljakutse algust või hiljemalt 04. kuupäevaks)

Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit

Vastutuskaaslane Sinu taskus

Jooks on lahe äpp aitab igapäevase liikumise muuta nauditavaks ja harjumuspäraseks tegevuseks. Jooks on lahe äpp on justkui Sinu isiklik vastutuskaaslane- alati olemas ja Sulle toeks! Sinu taskus!

Iga kuu toimub Jooks on lahe äpis väljakutse, mille eesmärk on liikuda õues iga päev 5km kõndides, joostes või matkates. Väljakutse periood on alati 1 kalendrikuu ja väljakutse alustab alati 01 kuupäeval. Läbides väljakutse edukalt, kogud ühe punkti. Väljakutse on edukalt läbitud, kui kuu jooksul on 5 või vähem puhkepäevi kasutatud. Punktid konverteeritakse 2x aastas reisiloosi häälteks. 

Iga kuu loosime kõigi edukalt lõpetanud väljakutse osalejate vahel välja uhkeid auhindu koostööpartnerite poolt.

Jooks on lahe kogukond on grupp toetavaid ja motiveerivaid inimesi, kel on sama eesmärk- juurutada liikumisharjumust. Kogukonnas saavad väljakutse osalejad üksteisega suhelda ja vestlusi alustada. Osalejatel on ligipääs kogukonnaliikmete postitustele, milelle saab jagada kommentaare ja südameid.

Motivatsioonitabelist on näha kõigi väljakutse osalejate aktiivsused päevade lõikes. Tabelist on näha, kas osaleja on oma aktiivsuse teinud kõndides, matkates või joostes.

Tasulise versiooni(#igapäev5km väljakutse) tutvustus 

 1. Jooks on lahe äpis toimub iga kuu väljakutse, mille läbides on võimalik koguda punkte. Punktid konverteeritakse iga kuue kuu möödudes häälteks reisiloosis. Kogutud punkte näeb osaleja menüüst “Profiil”
 2. Väljakutses eesmärk on liikuda iga päev kõndides, joostes või matkates minimaalselt 5 km ja koguda ühe väljakutse perioodi jooksul üks punkt ning läbi selle kasvatada ja hoida liikumisharjumust. 5km tuleb läbida maksimaalselt kolme korraga.
 3. Kõigil osalejatel on lubatud kasutada ühe väljakutse perioodi jooksul 5 puhkepäeva.
 4. Väljakutse on edukalt lõpetatud ja osaleja teenib punkti, kui osaleja on kasutanud kuu jooksul 5 või vähem puhkepäeva.
 5. Väljakutse algab alati 1. kuupäeval ja lõpeb kuu viimasel päeval. Iga kuu toimub uus väljakutse.
 6. Väljakutses osalemiseks tuleb soetada Jooks on lahe äpis tasulise versiooni(väljakutse osaluse). Seda saab teha kodulehel www.jooksonlahe.ee/app
  Osalejal on tasulise versiooni(väljakutse osaluse) soetamiseks 3 võimalust:
  1 kuu ligipääs
  6 kuu ligipääs
  12 kuu ligipääs
 7. Tuleb arvestada, et väljakutses osalemiseks on soovitatav ligipääs soetada enne 01. kuupäeva aga hiljemalt 04. kuupäevaks (seljuhul on väljakutses kasutatud ära ka juba 4 puhkepäeva) 
 8. Kodulehel avatakse tasulise versiooni(väljakutse osaluse) müük tavaliselt 10 päeva enne väljakutse algust.
 9. Väljakutsega saab liituda ka otse Jooks on lahe äpist, siis aga tuleb arvestada oluliselt kallima hinnaga.
 10. Soetades tasulise versiooni(väljakutse osaluse) esmakordselt tuleb arvestada, et ligipääs “Väljakutse” ja “Kogukond” menüüdele äpis tekib alates 01. kuupäevast, peale esimese aktiivsuse monitoorimist ja salvestamist.

Aktiivsuse monitoorimine/ Menüü “Avavaade”

Oma aktiivsuse monitoorimiseks on 2 võimalust:

 1. Kasutades Jooks on lahe äpis avalehel “Alusta liikumist” nuppu.
 2. Kasutades oma spordikella (Sinu spordikellal peab olema võimalus ühendada Google Fit või Apple Health rakendustega (olenevalt, kas kasutusel on Android või iOS telefon) Kõik spordikella tootjad seda võimalust ei paku.
 3. Oma päevane liikumine(5km) tuleb läbida kolme korraga, et see läheks väljakutses arvesse.

Avavaates on võimalus alustada liikumist ja seda monitoorida. Peale liikumise lõpetamist on näha tänase liikumise andmed kilomeetrites. Lisaks on näha avalehel algava väljakutse koostööpartner ja auhind. 

Menüü “Väljakutse”

Väljakutse menüü on omakorda jaotatud kaheks:

 • Postitused– on näha kõigi osalejate postitused. Neid on võimalik kommenteerida ja meeldimine lisada. Väljakutse menüüs näeb palju on väljakutsega liitujaid ning mitu osalejat on täna oma liikumise(5km) läbinud.
 • Motivatsioonitabel- vaatest on näha kõik tänase päeva aktiivsed liikujad.

Väljakutse vaates on võimalik ekraani üleval ääres liigutada kuupäevasid edasi-tagasi.
Kaks numbri kasti väljakutse menüüs näitavad väljakutse osalejate arvu ja konkreetse päeva statistikat, mitu osalejat on oma päevase aktiivsuse(5km) läbinud.

Menüü “Kogukond”

Menüüs “Kogukond” on võimalik alustada vestlusi ning liituda vestlustega.
Valides “Liitu vestlusega” avanevad kõik avalikud vestlused, millega saad liituda.

Vajutades “Loo vestlus” saad ise alustada vestlusega ja valida, kes saavad vestlusele ligipääsu. Kui valid “Vestlus on avalik” saavad antud vestlusega liituda kõik kogukonnaliikmed. Saad ka kutsuda valitud inimesi (näiteks oma meeskonnaliimed või asukoha järgi inimesed jne.) Vestlusele saad lisada teemapildi ja pealkirja ning ka kirjelduse. Pealkirja ja kirjelduse järgi teavad teised osalejad, mis teemasid vestluses arutletakse.

Menüü “Profiil”

Menüüs “Profiil” on näha tähekeste näol kogutud punkte. Iga täheke tähendab ühte punkti. Profiili vaates näeb iga osaleja oma isiklikku kalendri vaadet. Roheline tähistab aktiivset päeva (läbitud on 5km) ja punane tähistab mitteaktiivset päeva ehk puhkepäeva.

Punktide kogumine/reisiloos

 1. Väljakutsekuu eduka läbimise korral(osalejal on kalendris 5 või vähem puudumist) saab osaleja 1 punkti.
 2. 1 punkt = 1 hääl reisiloosi nimekirjas.
 3. Kogutud punkte on võimalik näha osaleja profiilist
 4. Reisiloos toimub 2x aastas (jaanuaris ja juulis) kõigi punktikogujate vahel.
 5. Iga poole aasta möödudes, peale reisiloosi, alustab osaleja uuesti punktide kogumist.
 6. Reisi väärtus on 1500€ ja võitja saab ise sihtkoha valida.
 7. Reisiloos toimub otseülekandena Jooks on lahe Facebooki lehel ja kõiki osalejaid teavitatakse sellest e-maili teel.

 

Igakuised auhinnad

Iga kuu väljakutses on erinevad auhinnad. Koostööpartneri infot ja auhinda näeb Jooks on lahe äpi avavaatest. Auhinnaloosis osalemiseks tuleb osalejal väljakutse edukalt lõpetada. Väljakutse on edukalt lõpetatud, kui osalejal on väljakutse perioodi jooksul 5 või vähem puhkepäevi kasutatud. Loosimine toimub peale iga väljakutset. Võitjaga võetakse ühendust e-maili teel. Auhinna toimetab võitjale kohale koostööpartner.

TASUTA

TASULINE

1

Lae alla Jooks on lahe äpp ja loo äpis endale konto sisestades e-maili ja salasõna

Soeta kodulehelt äpi osalus, kasutades maksmisel sama e-maili aadressilt, mida kasutasid äpi konto loomisel

2

Peale maksmist pöördu tagasi Jooks on lahe äppi ning äpp tuvastab Sinu e-maili aadressi järgi, et oled makse teinud ning mis perioodini see kehtib.

3

Osta ligipääs tasulisele versioonile siit:

Äpist ostes hind 13,99/kuu

1 kuuks 10,99€

10,99€/kuu

6 kuuks 59,99€

9,99€/kuu

12 kuuks 107,88€

8,99€/kuu

ViivikaVäljakutse osaleja
Read More
Suured suured tänud sellise algatuse eest! Iga päev välja liikuma minna on saanud meeldivaks hajrumuseks. Siin algatuse all paljude teistega koos tehes on nii motiveeriv. Tänud Gätly, tänu sinule olen mina üldse liigutama hakanud juba mõned aastad tagasi.
AetVäljakutse osaleja
Read More
Tõesti ilma selle väljakutseta ei oleks ka meie nii tublid olnud! Suured tänud, et motiveerisid meid liikuma / kõndima. Kuuldes tütrelt mitu korda, et "ei me ei tee väikest ringi vaid suure ringi" see oli muusika minu kõrvadele.
TiinaVäljakutse osaleja
Read More
Võin kindlalt väita, et ilma selle üleskutseta poleks ma iialgi nii tubli olnud, et iga päev see 5km ja rohkem läbi kõndida. See väljakutse oli nagu n.ö. rusikas silmaauku.
KristiVäljakutse osaleja
Read More
Tänud Gätu, motivatsioon on taas leitud ja näe isegi maraton on tänu sinule plaanis, kuigi arvasin, et maratoni küll enam vist kunagi ei jookse.
KaireVäljakutse osaleja
Read More
Suurimad tänud, et motiveerisid mind liikuma!!! Ja samuti, kui palju tublisid tegijaid, ma ei saanud ju viletsam olla.
Anzela MooselVäljakutse osaleja
Read More
Aitäh sulle, et motiveerisid liigutama end. Tänu sinu väljakutsele mida ise teostasin, hakkas see omakorda külge siin minu ümber nii mõnelegi, tänu sellele sain teada, et mu lapsed ka võimekad jalutajad.
ElgeVäljakutse osaleja
Read More
Tuhat tänu, igati motiveeriv üritus. Päris jooksmisest midagi välja ei tulnud, aga kõndimist oli omajagu. On küll võimalik planeerida aeg ja siduda kõike kõndimisega ja auto puhkama jätta. Pere ka harjub ja arvestab, et püha aeg.
SigneVäljakutse osaleja
Read More
Suured tänud sulle. Ma ei oleks viitsinud küll iga päev vedada ennast kõndima. Nüüd olen enda üle uhke ja muidugi 2 kg kergem olla on ka parem.
MargitVäljakutse osaleja
Read More
Pole iialgi nii palju liikumist teinud, minu ajas see challenge isegi lausvihmaga õue liikuma. Suur aitäh selle toreda ürituse eest!!!
Previous
Next
Shopping Cart