Märkmik “Samm-sammult”

16,99

„Samm sammult“ märkmik on mõeldud kõigile, kes soovivad igapäevaste tegevuste planeerimisega liikuda oma eesmärkide suunas. Hoida fookust olulisel ja minna vastu igale päevale planeeritult ning pöörata sealjuures tähelepanu ka oma vaimsele ja füüsilisele tegevusele.
Samuti on märkmik hea abivahend neile, kes soovivad tuua oma igapäevaellu mõne uue harjumuse. Teadupärast on harjumuste kujundamisel oluline osa tegevusplaanil ja märkmik aitab seda kavandada.

  • Kõvad kaaned(matt)
  • 212 lehekülge
  • Mahutab kolm kuud
  • Järjepael
  • 80 mm paber
  • Laius 145 mm, kõrgus 210 mm(A5)

Märkmiku sisulehtede tutvustus:
Kokku mahutab märkmik kolm kuud igapäevaste tegevuste planeerimist, eesmärkide seadmist, tähelepanekuid ja mõtteid.

-Igapäevaste tegevuste planeerimiseks on sisulehel kellaaegade kaupa kirja panemise võimalus
-Päeva jooksul täitmist vajavad väiksemad toimetused saab lisada lahtrisse „Vaja ära teha“
-Igapäeva-lehel on lahter ka kolme kõige olulisema tegevuse jaoks
-Märkmikus oma koht ka igapäevasel füüsilisel tegevusel
-Vaimse tegevuse lahtrisse saab märkida tegevused, mis toetavad Sind vaimselt
-Tänulikkuse praktiseerimiseks on ka märkmikus selle jaoks vastav lahter
-Väikse abivahendina on igapäeva-lehel ka menüü-lahter, et saaks juba hommikul kirja panna mõtted päevase toidulaua kohta
-Uni on sama oluline nagu hingamine, veejoomine ja söömine, seepärast on oluline jälgida, et uni oleks täisväärtuslik ning jälgiksid seda igapäevaselt

-Märkmiku igapäeva-lehe teine osa on mõeldud mõtete väljakirjutamiseks. Igapäevane mõtete kirjapanek võib nimelt osutuda suureks abimeheks, saavutamaks endas tasakaalu ja selgust. Saab kasutada ka suunavaid küsimusi, mis aitavad oma mõtteid analüüsida, näiteks: „Kuidas ma ennast hetkel tunnen?“, „Mida ma täna endale luban?“, „Mida ootan tänaselt päevalt?“, „Kas mul on hirme tänase päeva suhtes?“, „Mida ma saan teha, et neid hirme hajutada?“.
-Märkmikus on iga nädala lõpus lehed ka uue nädala eesmärkide seadmiseks. Pikemate eesmärkide seadmine annab suurema vabaduse ja rahulolutunde. Eesmärgid toetavad endas selguse ja kindluse saavutamist.

Natuke infot minust ja minu tegemistest…

Olen Gätly, 5 lapse ema, ettevõtja ja jooksuentusiast. Minu suurest kirest jooksmise vastu sündis aastaid tagasi kaubamärk „Jooks on lahe“, mille suurim fookus on aidata inimestel läbi liikumisharjumuse tekkimise end hästi tunda. Aasta tagasi ilmus ka igapäevasele liikumisele suunatud märkmik- “Jooks on lahe motivatsioonimärkmik”. See märkmik oli keskendunud suuresti liikumisele.

Uus märkmik “Samm sammult” aitab aga planeerida ja eesmärgistada kõik elu valdkonnad. Märkmiku nimi haakub hästi minu kire- liikumise ja jooksmisega, sellest ka nimi “Samm sammult”
Märkmiku loomise mõte tuli minu enda vajadusest luua oma päevades rohkem ruumi endale ning seljuures ka kõigele muule- perele, tööle, õppimisele ja enesearengule, füüsilisele ja vaimsele tegevusele ning teha seda läbi planeerimise targalt ja läbimõeldult selliselt, et see pakuks rõõmu. Samm sammult planeerides oma päevi, nädalaid ja kuid, on andnud see mulle kontrolli oma elu üle, vähendades stressi ja tõstnud produktiivsust.

Kas oled ka tundnud, et mõnikord on kõike korraga liiga palju ja stress kasvab üle pea-  tööprojektid, kodused toimetused, kool, üritused, enda ja laste trennid jne.
Aastal 2019 olin kahe väikese lapsega kodune ema- väsinud, stressis ja segaduses.
Koduse emana arvasin, et mis mul ikka planeerida- minu päevane põhiline tegevus väikeste laste kõrvalt oli koristamine, toidu valmistamine, pesu voltimine…

Täna ma näen, kui palju oleksin saanud oma päevasid muuta efektiivsemaks ja läbi planeerimise muuta ka oma enesetunnet ja suhtumist. Ma oleks ehk leidnud rohkem aega enda jaoks ja oma unistuste ellu viimsieks.

Lisaks oli mul uskumus, et mina pole märkmiku inimene… aga täna ma tean, et see ei ole miski, mis on sünnist kaasa antud. See on nagu iga teine harjumus, mida saab kasvata 🙂

Märkmiku täitmine on muutnud minu elu palju mugavamaks, produktiivsemaks ja stressivabamaks. Ma ei kujutaks täna oma toimetamisi ette ilma märkmikuta.

Pastakaga ja paberile planeerimine on minu jaoks kõige tõhusam viis. Kuupäevaliselt ja kellaajaliselt paberile kirjutades annab see hea visuaali, kus on tühja ruumi ja kus mitte.
Aga seda märkab alles siis, kui pannagi kõik oma päevased tegemised paberile ja teha oma päeva toimetustest inventuur.

Minu igapäevasest planeerimatusest kaosest on täna saanud väga organiseeritud päevad, mis annavad mulle ruumi kõige jaoks- töö, trenn, kool, pere, kodu jne.

 

Shopping Cart