Tere!

Olen Gätly. Jooksuentusiast, viie lapse ema ja ettevõtja.

Kümme aastat tagasi, peale kolmanda lapse sündi, soovisin kaotada mõned beebiootusest tekkinud lisakilod ja otsides erinevaid võimalusi spordi tegemiseks, avastasin ma jooksutreeningud. Jooksmine oli aastal 2010 just rahvasportlaste seas populaarsust kogumas. Jooksmine tundus minu jaoks kõige mugavam ja lihtsam lahendus. Ma ei sõltunud kellestki ega millestki. Seda oli võimalik teha kõikjal. See oli lihtne ja odav spordiala.

Juba järgmise aasta sügisel jooksin ma oma elu esimese täispika maratoni ja sellest järgmisel aastal tegin läbi juba ulmelise “Haanja Jala 100”. Aastate jooksul läbisin üle 20-ne maratoni ja osalesin väga paljudel väiksematel ja suurematel jooksuvõistlustel nii Eestis kui ka välismaal. Ühe väljakutsena, mille esitasin iseendale, läbisin 12 kuuga 12 maratoni.

Võistlustel osalemise intensiivsus ja treeningute maht aga väsitasid lõpuks ja see lõppes 2015 suure kurnatusega. Võtsin jooksmisest aja maha ning naasesin selle juurde taas aastal 2019 peale viienda lapse sündi. Otsustasin aga intensiivsed jooksutreeningud asendada rahuliku kulgemisega. Eesmärk oli luua igapäevasest liikumisest tervist toetav harjumus. Märkasin palju positiivseid muutusi peale igapäevase liikumisharjumuse tekkimise. Ma magasin palju paremini, minu peavalud kadusid, minu keskendumisvõime paranes, ma olin energilisem ja rõõmsam iga päev.

Olles leidnud läbi liikumisharjumuse tekkimise parema enesetunde, soovisin aidata ka teisi leidmaks sama. Tänaseks on saanud minu suurest kirest kaubamärk “Jooks on lahe”  

 „Jooks on lahe“ suurimaks missiooniks täna on aidata inimestel läbi liikumisharjumuse end igapäevaselt hästi tunda. Selleks lõin igakuise “Jooks on lahe #igapäev5km väljakutse”.  Seda missiooni toetab ka Jooks on lahe e-pood, kus pakun mugavamaks sportimiseks spordiriideid ja – tarvikuid.

Minu kodulehele oled Sa tõenäoliselt  jõudnud otsides jooksmise või #igapäev5km väljakutse kohta infot , kellegi soovitusel või äkki oli see saatus. Oma kodulehe ja kaubamärgi olen ma loonud just sooviga aidata inimesi ja suunata neid avastama igapäevane liikumisharjumus. 

Olles viie lapse ema ja ettevõtja, on minu jaoks väga tähtis leida harmoonia ja tasakaal kõikides elu aspektides- enda vaimse ja füüsilise tervise, õnne, pere, ja töö vahel.  Sellest ajendatuna sündis märkmik “Samm-sammult”, mis on mõeldud igapäevaseks kasutuseks kõigile, kes soovivad kiiremini oma eesmärkide poole liikuda, hoida fookust olulisel ja minna igale päevale vastu planeeritult, pöörates seejuures tähelepanu ka vaimsele ja füüsilisele tervisele.

Täna olen ma siin ja teen neid asju, sest mind suunas minu kirg ja mul oli julgus ja enesekindlus, et proovida! Mind on toetanud sel teekonnal minu armas pere, sõbrad ja Jooks on lahe kogukond.

Aitäh teile!

 

Shopping Cart