Jooksmisega alustades, olid need ühe kolme lapse ema põgenemised kodusest rutiinist, varsti aga olin juba võistluste keerises, tihedad treeningud, maratonid ja isegi 100km võistlus sai läbi joostud-kõnnitud. See kõik kestis 2015 sügiseni. 2016 aasta suvel sündis meie perre pisike piiga ja 2 aastat hiljem ka pesamuna. Täna olen ma viie imetoreda lapse ema. Olen abielus. Meil on kodu Võrumaa metsade vahel ja armastame seda kohta kogu südamest. 

Kuigi vahepeal on beebiootustest tingitud mitu suuremat jooksupausi olnud, siis jooksmine on koguaeg mu südames olnud. Erinevalt algusaastatest, naudin ma täna mõnusat, vaikset kulgemist oma koduümbrustes metsades. Liikumisest on saanud väga suur osa minu igapäevast. 

2019 aasta juulis esitasin ma endale väljakutse liikuda iga päev 5km, mis üllatuslikult kõnetas ka paljusid minu sõpru, tuttavaid. Endale esitatud väljakutsest kasvas välja täitsa tore ettevõtmine-  igakuine väljakutse. 

Tänaseks on saanud “Jooks on lahe” nimest ka ettevõte, mille alt korraldangi väljakutseid ja pean pisikest e-poodi.
Oma mõtteid jooksuteemadel talletan blogisse, blogis teen juttu ka väljakutsest, koostöö projektidest, oma pisikese ettevõtte teekonnast ja kuidas mul see laste, abikaasa ja majapidamise kõrvalt õnnestub.

Shopping Cart