Hea ettevõtja! Otsite potentsiaalset turundus- või reklaamikanalit? Ja soovid toetada ning innustada koos minuga igapäevast liikumist?

Igakuise väljakutsega kutsun inimesi igapäevaselt liikuma ja avastama liikumisrõõm ning looma endale uus igapäevane harjumus.

Väljakutse ülesehitus on lihtne- Liigu, tõesta, esita!
Väljakutse toimub selleks loodud Facebooki grupis
Osalejal tuleb igapäevaselt aktiivne olla liikudes iga päev 5 km või tehes muid spordialasid tund aega päevas. Oma aktiivsus tuleb tõestada spordikella või telefoni rakendusega ning esitada see Facebooki grupis kuupäevaga tähistatud postituse alla.
 

Osalejal on valik, kas osaleda tasuta või tasulises väljakutses. Viimase puhul saab osaleja oma osaluskordasid jälgida kontrolltabelist (ligipääs ainult tasulisel osalejal) ning eduka osalemise korral, osaleb osaleja suures auhinnaloosis.

Väljakutse statistika näitab, et 55% eelistab osa võtta tasulisest (auhinnaloosiga) väljakutsest, 25% eelistab kombineerida erinevatel kuudel tasulist ja tasuta väljakutset ning 20% eelistab osa võtta tasuta väljakutsest.

Kas poleks tore, kui aga kõik osalejad saaksid aegajalt auhinnaloosist osa. Seepärast lõin võimaluse, kus saame ettevõtetega koos kuu jooksul erinevatel päevadel pakkuda kõikidele osalejatele võimalust erinevate ettevõtete poolt välja pandud auhinnaloosis osaleda.

Ka Sinul on ettevõtjana võimalus motiveerida ja rõõmustada liikujaid pannes välja omapoolne auhind, vastutasuks pakun ettevõttele võimaluse reklaamida oma toodet/teenust väljakutse Facebooki grupis ühel konkreetsel päeval, mil auhind loosi läheb.

Väljakutse ülesehitus on lihtne- iga päev ilmub Facebooki grupis kuupäevaga pildipostitus, kuhu kõik väljakutse osalejad lisavad kommentaarina oma liikumisest pilditõestuse. Iga päev uus kuupäevaga pildipostitus!

Facebooki grupis on tänase seisuga ligi 5000 liiget ja regulaarselt teeb igakuiselt väljakutses kaasa 600-800 inimest. Suvekuudel isegi kuni 1000 inimest. St. et igapäevane pildipostitus jõuab tuhandete inimesteni ja keskmine kommentaaride arv iga postituse all on 700-900 kommentaari.

Ettevõte, kes soovib panustada auhinnafondi, saab valida endale ise sobiva kuupäeva(võib ka mitu kuupäeva kuu jooksul valida), mil ilmub väljakutse grupis igapäeva postituse juures ka antud ettevõtet tutvustav info ja antud kuupäeval välja loositav auhind.

Ettevõttel on võimalik antud postituses jagada mõnd olulist uudist/algavat kampaaniat/sooduskoodi jne. Postitusega koos ilmuval pildil kuvatakse ettevõtte poolt välja pandud auhind.

Antud auhinnaloosist saavad osa kõik väljakutse osalejad(nii tasulise väljakutse osaleja, kui ka tasuta väljakutse osaleja), kes lisavad antud kuupäeva postituse alla oma liikumisest pilditõestuse.
Auhind loositakse välja järgmise päeva hommikul.

Kui Teie ettevõte soovib toetada ja anda oma panuse igakuise väljakutse edendamisel, siis kirjuta

gatly@jooksonlahe.ee

Shopping Cart