Mais matkame!

Hei,
Juba homme stardib mai #igapäev5km väljakutse. Oled end ikka kirja pannud? Kui ei, siis tee seda ruttu www.jooksonlahe.ee/valjakutse
Nüüd aga räägime matkamisest! Paari aasta jooksul olen saanud korraliku matkapisiku külge. See on tulnud koos rahuliku kulgemise ja looduse nautimisega ning sooviga avastada uusi ja põnevaid kohti looduses. Ma olen käinud päris palju üksi matkamas ja koos pereliikmete, sõpradega. Üksi seiklemisel on küll oma võlu aga mul on alati pisike ärevus sees kohata metsas karu 😀 Ja seepärast ma ikka lähen meelsamini koos matkakaaslasega.

Kes mäletab, siis eelmisel aastal oli meil seoses #igapäev5km väljaktsega mais miniväljakutse #maismatkame. Eesmärk oli avastada erinevaid matkaradasid ja rohkem teid loodusesse meelitada 😉 Ja mõtlesin, et jätkame ka sel aastal selle traditsiooniga.
Loe edasi, sest mul on siin kohe mitu põnevat uudist 😉

Mai on just kõige imelisem aeg avastada erinevaid matkaradasid ja seepärast kutsungi Sind mais matkama ja meie kodumaa imeilusat loodust ja loomi märkama.
Võta vastu mai #igapäev5km väljakutse ja avastame koos Eestimaa erinevaid matkaradasid.

Olen loonud taaskord töölehed, seekord isegi kaks erinevat, et leiaksid endale sobiva 😉

Kaks erinevat töölehte saad alla laadida SIIT (Leia valikust #maismatkame miniväljakutse ja lae endale sobiv tööleht alla ja hakka täitma)

 

Registreeri end miniväljakutsele SIIT

——————————————————————————

Miniväljakutse kestab 01.05-31.05.2023 ja selle aja jooksul on Sul võimalus avastada Eestimaa erinevaid matkaradasid. Kogu kokku minimaalselt 7 matkarada ja osaled Jooks on lahe pusa loosis.

Oma matkaraja külastus tuleb fikseerida fotoga, kus on näha matkaraja nimi, infotahvel või RMK silt. Lisaks ka läbitud kilomeetrite tõestus (#igapäev5km)
Pilditõestused tuleb saata hiljemalt 31.05.2023 e-mailile laura@jooksonlahe.ee
Loosimine toimub 01.06.2023 ja võitjaga võtame maili teel ühendust

Lisaks on mul Sulle üks põnev üleskutse veel….
Kas saame mais jälle kokku ja teeme ühismatka?

Mulle väga meeldis aprillis toimunud ühismatk Ööbikuorus aga kuna see jäi paljude jaoks kaugeks, siis mis oleks, kui Sina kutsud mind seekord hoopis enda juurde matkama?

 

Just nii! Olen planeerinud  20.05 taaskord kokku saada ja üheskoos matkata.
Seekord aga ootan Sinu kutset. Anna teada kus me võiksime järgmise ühismatka teha! Kolme kõige enam mainitud asukoha/matkaraja vahel teen valiku ja seal näeme! Juba 20.05

Ootan Sinu soovitusi Facebooki postituse alla 😉

 

Shopping Cart