Siia lehele on koondatud kõik Jooks on lahe väljakutse igakuised tunnustused ja muud abistavad töölehed. Kui jagad sotsiaalmeedias tunnustust või töölehti, siis märgi ka @jooksonlahe ära, et saaksin Sulle kaasa elada.

TASUTA töölehed:

Siin on Sulle A4 formaadis eesmärgid teemade kaupa

Lae alla

Siin on 12 töölehte, iga kuu jaoks eraldi A4 leht. Igal töölehel on piisavalt ruumi eesmärkide jaoks, lisaks saad tekkinud mõtted lisada iga eesmärgi taha ja vajadusel kasutada ka ideenurka 😉

Lae alla

Milliseks kujuneb Sinu väljakutse aasta 2022? Kas igapäevasest liikumisest saab harjumus?
Liikumisharjumuse kasvatamise kalender on Sulle suurepäraseks abimeheks! 

Selleks aga, et Sul oleks kergem oma igapäevast liikumist jälgida ning analüüsida, olen loonud Sulle laheda ja kasuliku abivahendi värvilise kalendri näol.

Kalender on jagatud kolmele A4 formaadis paberile. Sa võid jätta need selliselt, aga võid ka kalendrid eraldi välja lõigata. Kindlasti aga ära pane kalendrit silma eest ära, sest mis silmist, see meelest!

Seega, minu soovitus Sulle, armas sõber, on see, et hoiaksid kalendri endale kogu aeg nähtaval kohal. Sa võid selle seinale riputada, korktahvlile kinnitada või kirjutuslaual hoida. Kalender on suurepäraseks abivahendiks ja motivaatoriks, et hoida fookust ja näha oma edusamme. Isegi kui mõni kuu ei ole edukas, siis ära lase pead norgu! Oluline on see, et oleksid järjepidev ja saaksid aasta lõpus enda üle uhke olla, kui näed iga kalendri lehe peal ristikesi.

Edukat väljakutse aastat Sulle!

Lae alla

Antud töölehel on välja toodud viie kuu jagu kalendripäevi. Töölehele saad ise lisada kuu nimetuse ja aktiivsuse ning ringikesi värvida või maha kriipsutada

Lae alla

Jooks on lahe võimlemiskava on erinevatest harjutustest kokku pandud kava. Harjutuste järjekorra ja korduste arvu saad aga ise valida. Kui teha kõiki harjutusi 30 kordust, siis kulub ajaliselt u. 20-25 minutit. Mida vilunumaks saad, seda kiiremini suudad kava läbida 😉 

Lae alla

Jaanuari kuu #miniväljakutse kutsub looma uusi harjumusi. Kas oled  valmis alustama nelja uue harjumusega? See võib olla igahommikune raamatulugemine, üks smuuti päevas, kerge hommikuvõimlemine, külm dušš, 100 hüppenööriga hüpet päevas jne. Vali ise endale 4 uut harjumust ja hakka neid kasvatama.

Lae alla

Vaimse tervise BINGO on üks kõige populaarsem tööleht. Bingolehel on 25 erinevat tegevust, mis toetavad vaimset tervist. Ole julge ja proovi iga päev midagi uut ja leia oma lemmik.

Lae alla

väljakutse tunnustus

Shopping Cart