Veebruari väljakutse

Nonii, kohe läheb käima veebruari väljakutse. Ma annan väikese ülevaate, mis veebruaris toimub ja mis on teistmoodi, muidugi on kõik kirjas ka reeglites aga võibolla ma siis räägin natuke tagamaadest ja taustast, miks seekord nii ja mitte teisiti 🙂

Niisiis, veebruari väljakutsega tuleb paar uuendust.
Üks uuendus on see, et osalustasu saab nüüd kiirelt ja mugavalt osta e-poest- SIIT
Muidugi ei ole see kohustuslik, alati on võimalus osa võtta ka tasuta 😉 See variant ka jääb! Mis puudutab tasulist osa ja maksmist, siis see ei ole nüüd kõige korrektsem variant aga mugavam kindlasti. Kuna mul on nagunii e-pood olemas, siis ma ükshetk mõtlesin, et äkki saaks lisada sinna ka “toote” VEEBRUARI VÄLJAKUTSE OSALUSTASU 🙂
Ehk siis tasulise osaluse registreerimiseks tuleb minna Jooks on lahe e-poodi ja soetada sealt “toode” VEEBRUARI VÄLJAKUTSE OSALUSTASU, pista see ostukorvi ja teha makse. Kindlasti lisada märkuste kastikesse oma facebooki kasutajanimi. Praeguse seisuga vaadates laekumisi, siis 90% ei ole seda lisa selgitust pannud. Kahjuks on mul niimoodi hiljem maksjat ja osalejat raske kokku viia 🙁 Kui maksja nimi ja facebooki nimi on sama, siis on kõik ok aga kui need erinevad, siis on kurb. Kui Sa nüüd loed seda ja jätsid märkustesse nime täpsustamata, siis palun kirjuta mulle facebooki või info.jooksonlahe@gmail.com postkasti.

Minule teeb küll selline registreerimise süsteem laekumiste ja nimede kontrollimise natukene ajakulukamaks ja keerulisemaks, lisaks võtab maksekeskus ka oma % aga minu jaoks on kõige olulisem, et osalejatele osalemine võimalikult lihtsaks ja loogiliseks teha. Loodan väga, et teile meeldib see uuendus.

Nimelt, eelmisel kuul sain päris palju kirju teemal, et unustasin registreerida, lükkasin koguaeg edasi, otsisin konto nr, ei viitsinud kohe tegeleda jne. siis sai mulle selgeks, et peab leidma natukene mugavama ja kiirema lahenduse ehk siis, vajuta nuppu ja tehtud! 🙂 Andke kindlasti teada kuidas teile meeldib ja kas saaks midagi veel muuta. Muidugi minu võimalused on ka piiratud ja mida rohkem resurssi läheb mugavusele, seda vähem jõuab seda auhinnafondi. Ehk siis tuleb leida selline mõnus kesktee 😉

Teine põnev uudis on see, et veebruaris lööb väljakutsega kaasa digipood Klick, mille üle on mul väga hea meel. Klick paneb välja mega laheda jagamismängu auhinna Fitbit Versa 2 , kas nägite? Ja mis auhinnavalik! Ma loodan, et te olete sama põnevil kui mina selliste vingete auhindade üle.  Nagu päriselt? Klick? Ja sellised lahedad auhinnad!!! Laheeeee ju! Ja kuna auhinnad tulevad kõik Klicki poest, siis ühe uuendusena saavad kõik võitjad hiljem oma võidud lunastada lähimast Klicki poest. Aitäh Klick!

See on Jooks on lahe väljakutse esimene suurem koostöö suurema ettevõttega, mis kestab terve väljakutse perioodi ehk ühe kuu, jagamismängu aehind, loosiauhinnad, kättesaamine kõik ühest kohast. Vaatame kuidas välja tuleb. Kas kõik osapooled jäävad rahule ja kas järgmistel kuudel võiks midagi sarnast proovida? Mis ettevõte võiks sellelaadsest koostööst veel huvituda? Siinkohal on ka teie ettepanekud oodatud.  Mulle meeldib see idee- üks kuu, üks toetaja/ettevõte st. kõik auhinnad ühest kohast, sest niimoodi on minul tunduvalt lihtsam asju ajada ja suhelda….sest, tuletan meelde, teen ju seda kõike pere ja laste, majapidamise, oma jooksmiste kõrvalt. 

Veel ühe muudatusena otsustasin, et tasuline väljakutse toimub osalejate arvust olenemata, sest miks karistada neid, kes tegelikult väga tahavad tasulisest väljakutsest osa võtta…eks?!?

Ehk siis… kui osalejaid registreerib vähem kui 250, siis on minul kui korraldajal õigus auhindades teha muudatusi või vahetusi. See on ainult selleks, et projekt miinusesse ei läheks ja ma omast taskust midagi maksma ei peaks, mis paaril korral on ähvardanud juhtuda aga ma ikka nui neljaks olen ära korraldanud.

Hetkel ma tõesti ei arvesta kuludesse oma aega, mis läheb organiseerimise peale… postitused, plakatid, reeglid, diplom, dokumendid, pildipostituste lisamine, kommentaaride lukku panemine, kirjadele vastamine jne.

Aga on kulud, millest ma ei saa mööda vaadata- andmete sisestamine(üks tore inimene aitab mind sellega), auhinnad, maksekeskuse %, IT-lahendused/teenused.

Kui keegi kunagi kuskil kommentaarides kirjutas, et tasuline väljakutse on vaid tuluteenimiseks loodud, siis seda see kindlasti ei ole. Vähemalt täna mitte, seni pole see mulle küll tulu toonud 😀 Tasuline osalus sai tehtud, sest sponsorite otsimine ja läbirääkimine võttis tohutult palju aega ja energiat, lihtsam variant oli auhinnad lihtsalt osta. Ja teiseks, mulle tundus ja teie tagasiside põhjal ka, et tasuline osalus motiveerib rohkem liikuma, et kui juba raha välja käid, siis on raskem pooleli jätta 😉

Mis puudutab veel reegleid, siis rohkem väga midagi olulist veebruaris ei muutunud aga IKKAGI! kõigil palun info ja reeglid läbi lugeda! SIIT

Meeldetuletus ka vanematele osalejatele, et ka teie loeksite reeglid ja info alati läbi, sest iga kuu on ikka pisemaid ja suuremaid muudatusi. Uutele grupi liitujatele tuleb meeldetuletus, et nad esimese asjana loeksid läbi reeglid aga vanematele olijatele ei tuleta keegi seda eraldi meelde, seega kui tuleb uue kuu väljakutse info, siis ikka alati minge ja lugege uuesti reeglid läbi, et ei tuleks kuu kekskel ootamatuid “üllatusi”, eks!

Aitäh kõigile, kes te ikka kirjutate mulle erinevaid ettepanekuid tehes ja lihtsalt tänades. Aitäh!

Ettepanekud on koguaeg oodatud, muidugi ma ei luba, et kõik käiku lähevad …sest ma püüan oma ettevõtmist hoida teatud raamides ja mitte algsest ideest väga kaugele minna. Näiteks tuleb mulle tihti ettepanekuid, et võiks lisada erinevaid alasid- rattasõit, ujumine, rulluisutamine jne. aga ma tõesti ei taha oma väljakutsega väga laiali minna- esialgu jääb siiski vaid jooksmine ja kõndimine (talvel lumega ka suusatamine) Sest…ma ju levitan sõnumit:”Jooks on lahe” 😀 ja see on ala, mida ma ise harrastan ja naudin.

Nii tore on tõdeda, et meil on Jooks on lahe VÄLJAKUTSE grupis päris mitu liiget, kes on minuga koos liikunud juba 7 kuud. See on imeline eeskuju ja motivatsioon kaasliikujatele. Aitäh teile, et olete siiani minuga!

Mulle meeldib mõelda, et olen paljudele antud väljakutsega justkui hüppelauaks, pisikeseks tõukeks millegi suurema suunas. Et äkki olen aidanud mõne diivanikaisutaja hoopis uuele teele- tervislikumale teele!

See on nii ilmatuma lahe tunne kui keegi ütleb, et tänu minu väljakutsele avastas ta enda jaoks jooksmise. Ja siis ma saan täitsa aru, et kui peale mõnda aega väljakutses kaasa teinuna, tahaks nüüd hakata hoopis suurejoonelisemalt ette võtma, näiteks maratoniks treenides vms. Maru äge! Laske käia! Ma elan teile nagu sajaga kaasa! Päriselt!

Uued väljakutsed on ju ka põnevad!

Mina jään aga ootama ja kutsuma aina uusi liimeid, kes tahaksid end proovile panna liikudes iga päev 5km. Ma usun, et neid kes vajavad seda utsitamist ja esimest tõuget, on veel üsna palju siin Eestimaa peal. Kindlasti õnnestub mul veel paljusid liikuma meelitada, mis te arvate?

Ja andke teada, mis tundeid ja emotsioone veebruari väljakutse tekitab? Kas meeldib? Lööte kaasa?

Ja palun, palun jagage veebruari väljakutse postitust, sest jagamismängus on seekord väga vinge Fitbit Versa 2

Ning mitte ainult auhinna pärast ei palu ma postitust jagada, vaid oluline on see, et info tõesti jõuaks paljudeni, kes otsivad, ootavad sarnast väljakutset. Ja kuna poole kuu pealt ei saa ju enam väljakutsega liituda, siis on see väga tähtis, et otsijad leiaks väljakutse õigel ajal. Tihti saan ka selliseid kirju inimestelt, et avastasid väljakutse ja tahaksid kaasa lüüa aga juba hilja….tuleb uut kuud oodata, seega….JAGAGE!

Päikest teile ja mõnusat kulgemist!

Shopping Cart