Veebruari kokkuvõte

Juba tükk aega ei ole ma enam kokkuvõtteid teinud, ei teagi miks…üks jäi vahele ja nii ta läks….
Ma ei luba midagi, et edaspidi olen korralik või midagi… ja kes neid numbreid nii väga üldse vaatab, need rohkem mulle endale analüüsimiseks.
Tegelikult oli üks põhjusi ka see, et tabeli ja statistika tegemiseks kulus päris palju aega, mul ei ole ju sellist vinget vidinat, mis tõmbaks kõik minu trennid hoobilt arvutisse 🙁 kuigi ma väga tahaks ja see on ka üks põhjustest miks ma otsin uut pulsikat. Mulle meeldivad kohutavalt tabelid ja diagrammid aga ise käsitsi trennid arvutisse toksida ja seejärel mingeid valemeid teha..oehhhh, no kui aega oleks siis jah aga ei ole.
Uue pulsikella otsingud ikka veel käivad ja ootan vist õiget hetke 🙂 äkki sünnipäeva 😛 Hetkel kasutusel olev pulsikas sai ostetud nüüd juba peaaegu kolm aastat tagasi just sünnipäevaks. Olekski aeg….

Niii aga, aga, Veebruaris tegin sporti 14 tundi ja 49 minutit. Kilometraaz kokku 113 km. 13 x käisin jooksmas, 2 x tegin harjutusi erinevatele lihasgruppidele.
Seda viimast proovin Märtsis rohkem teha, eesmärk on nädalas vähemalt korra harjutusi teha
Veebruari kaks esimest nädalat olid trennide poolest väga vaiksed. Trenni sai tehtud vaid mõned korrad nädalas.

Tegelikult ma hirmsasti karstin Veebruari sest eelmisel aastal ma jäin samalajal nohusse ja see oli mu elu kõige hullem nohu, käisin paljude arstide juures, erinevad testid ja uuringud ning lõpuks tuli välja, et see oli allergia…mida ma siiani tegelikult ei usu. Tookord tegin läbi kaks antibiootikumi kuuri järjest ja võite ainult aimata, mis mu keha sellest arvas, ma olin nagu elav surnu 🙁
Nüüd ohkan kergendatult, et vähemalt Veebruar on möödas, see ei välista muidugi, et ma homme haigeks ei või jääda 😀 aga ikkagi ohakn kergendatult

Viimased kaks Veebruari nädalat on olnud aktiivsed, suure panuse selleks andis uudis, et lähen Riia maratonile. Ilmad on olnud ka enam-vähem, vähemalt on päike ennast rohkem kui terve talve jooksul kokku ennast näidanud ja see teebki eesti talvest kõige ilusama talve.
Eelmisel nädalavahetusel käisime(tähistasime suurema poja sünnipäeva) perega Metsavenna talu mäe peal tuubitamas, suurepärane ilm ja suurepärane libisemine, kõigil oli lõbus. Kõige väiksem muidugi arvas küll, et palju mõnusam on kodust kaasa võetud kühvliga lumehangesid kühveldada kui tuubiga mäest alla lasta, õnneks raha siiski raisku ei länud, hiljem siiski tuubitas ka tema.

Niipalju siis Veebruaris toimuvast, nüüd juba Märts ja uued eesmärgid ja numbrid vaja kätte püüda. Kõige suurem eesmärk on mitte haigestuda. Teine suurem eesmärk on teha võimalikult mitmekesist trenni. Numbrilisi eesmärke ei ole 🙂

Kuigi täna ei ole nii ilus ilm kui eile, lähen ka täna tõenöoliselt suuskama 😉 Mehed ETV-s on nii suureks motivaatoriks ja eeskujuks, jälgin ühe silmaga suusasammu ja proovin siis rajal praktiseerida 😀
Põnev, põnev, suusakuningaid saab olla ainult üks!

Paar kuud tagasi õitsesid kõik kuus orhideed, nüüd siis kuuest kolm 🙂 Ilus!
Aitähh abikaasale, kes saab lilledega palju paremini läbi kui mina, mulle meeldib neid lihtsalt vaadata 🙂

Shopping Cart