Tervitused Inglismaale- Sulle Kats :)


Samalajal kui Sina, Kats imetled Inglismaal rohelist muru ja tärkavaid võililli, naudin mina Eestimaa kaunist talve. Sa küll lootsid, et kui nädala pärast eestisse naased, on lumi läinud ja saad talvejope varna visata.  Ma julgen arvata, et saad  ka Sina veel mõnda aega talvejopega Eestimaa talve nautida ja võibolla isegi suusatama minna J, millal Sa tüdruk viimati suusatasid?
Ma saan aru, et tõenäoliselt teed Sina hetkel trenne T-särgi väel ja suusatamine ei tule kõne allagi aga tuletan Sulle siiski meelde….

Tänane päikseline ilm oli suurepärane võimalus nautida ülepika aja suusatamist. Veel mõned tunnid tagasi, kui olin kausitäis seljankat oma kõhtu ammutanud, ei osanud ma veel arvata, mis täna täpselt plaanis on. Olin avatud kõigile pakkumistele- jooks, siseareen, jõusaal, kiirkõnd jne. Suusatamise olin tolhetkel päris ära unustanud…aga kui olin helistanud K1-le ja küsinud, et mis täna siis teeme ja vastuseks saanud „ei midagi“
Aitähh „treener“! 😀 😀 😀 ma siiski ei värba sind 😛
…. valisin kohe järgmise numbri oma telefonist, sealt sain vastuseks „Suusatan, lõpetan esimest ringi, kobi kohale!“ 😉 Kui esialgu ütlesin eiiiiiii, ma nii kiiresti ei saa siis paar minutid hiljem olid mul juba riided seljas ja astusin uksest välja. Ise ka imestasin aga ega kui mees poleks tagant utsitanud, et mine, mine siis vast ei olekski läinud sest ma olin ju oma mõtetes jooksmas, jõusaalis jne.
Kristit ma rajal ei trehvanudki  ja tõenäoliselt ta ei teagi, et ma olin koos temaga samal ajal, samal rajal …aga sellest polnud midagi, see oli vist esimene suusatamine, mil ma tegin seda täitsa üksi ja see oli paganama mõnus. Lihtsalt nii super, et ma ei oska seda sõnadessegi panna. Ma lihtsalt kulgesin, ei mingit väsimust ega ebamugavustunnet. Ilm oli ju super, enestunne hea, suusk oli enam vähem OK(natuke libises tõusudel tagasi), isegi väga kehvas seisus klassikarada ei morjendanud mind. Otsustasin, et sõidan täna niikaua kui jaksan, pärast tund aega sõitu sain aru, et ma võin siin vist pimedani sõita, jaks ei saagi täna otsa(“süüdi” tõenäoliselt hommikused pannkoogid)….veel pool tunnikest hiljem otsustasin siiski suuna auto juurde võtta. Äkki saab kaks pikka trenni nädala jooksul liiga palju. No mis tehtud see tehtud.  Igaljuhul väga hea oli!
Kokku olin rajal 01:27.06
Distants kokku:  14,2 km
Keskmine pulss: 146
Kalorikulu:865
Kats, kui Inglismaal ongi kraadid soojemad siis päikest on meil siin kindlasti rohkem 😉 Hea vedamise korral saame äkki isegi veel koos suusatamas käia 😉 Tule aga ruttu tagasi!

Toredat nädalavahetust kõigile, mina kavatsen õhtu teleri ees veeta ja Eesti laulule kaasa elada J
Shopping Cart