Rajal ainult naised ehk SEB Maijooks

Kuna olin terveks nädalavahetuseks koos perega Harjumaale sõitnud siis ei tahtnud kvaliteetaega blogitamisega rikkuda 😉

Aga nüüd olen tagasi Võrus ja korralik trenn ka juba tüdrukutega tehtud- ümber järve (aeg-1:20, pulss keskmine 126) Mõnus oli!

Kuidas siis Maijooks oli?
Ilm oli super, viimased võistlused on küll ilmaga vedanud. Rahvast oli palju. Meeletult 🙂 Mina jõudsin kohale u.12:30
Kohale jõudes seisin 10min. järjekorras 😛 siis otsisin kiirelt pakihoiu ülesse, et ära anda jakk…lava peal käis hull möll- noored poisid taidlesid, naised lava ees hullusid 😛 Ma tegin ka paar kiiret liigutust kaasa ja juba hõigati, et aeg stardikoridori minna. Seadsin ka sammud sinna poole, ei olnudki nii lihtne. Tuli kõvasti trügida, et leida koht kust sisse saab. No ja siis avastasin, et ma olen ikka päris lõpus. Ega midagi- tuleb alguses rapsima hakata, et omas tempos kulgeda. No jah ega nii see oligi, kaks kilomeetrit ma sõelusin ainult. Jah, ma saan aru, et enamik ei tulnud Maijooksule mingit aega jooksma vaid toredat päeva veetma….
Kui olin u. 200m jooksnud hõika skeegi selja tagant, et näe see on Gätly … vaatasin selja taha ja nägin tuttavat nägu, tervitasin ja põrutasin edasi. K veel hõikas, et vaata, et 200 sisse jooksed. Ise veel mõtlesin, et mis number see selline on aga siis sähvatas, et ju ta oli minu eelmise aasta tulemust vaadanud. Kuigi ega ma ise küll ei mäletanud oma eelmise aasta aega, arvasin, et mingi 34 min. (hiljem uurides sain teada, et 32 min ja 111 koht)

No eks ma siis sõelusin seal edasi. Ega ma ka hullu panema ei läinud 😀 tahtsin lihtsalt omas tempos joosta.  Kuskil kolmandal kilomeetril sain juba täitsa mõnusasti joosta.
Enesetunne oli super.
See nii väike distants ikkagi, lõpp oli juba kiire tulema ja oligi käes finis. Laululava paistis, onu kõlari seest teatas, et oleme esimese saja naise hulgas. Mõtlesin, et paneb segast, et ju need naised, kes finiši joone just ületavad on esimese 100 sees. Minul oli veel finišini aega sest lauluväljakul tuli veel nõme sik-sak teha. Tõesti! Nii nõme- näen juba finišit aga enne veel pean neli korda edasi tagasi sõeluma.
No sai lõpuks finiši joon ka ületatud. Sirgel kuulsin, et kellegi sammud tulevad lähemale ja keegi onu hõikas, et ära lase enne finišit mööda. Panin siis viienda käigu sisse ja panin nii kuidas suutsin. Suutsin! Päris hästi 😀 Ise ka imestasin 😛
Lühidalt kõik! Pärast jooksu sörkisin kohe auto juurde ja sealt sõit pere juurde. Selline “sinna ja tagsi” jooks oli 🙂

Pilt räägib rohkem kui tuhat sõna(suht lõpu poole tehtud)

Aeg 33:39.1 Koht 64
Pulss keskmine/max 173/183
Tempo keskmine/max 04:53/03:45

Finiš
Shopping Cart