Mis toimub?

Hei!
Annan teile kiire ülevaate, mis hetkel toimub 🙂

Kevad, õigemini juba suvi on käes ja kui nüüd jooksmisest rääkida (mis on minu blogi põhiteema) siis see on kahjuks tahaplaanile jäänud.
Tähtsamad hetkel jooksmisest on kodu ja aed. Ma tean, et veel paar kuud tagasi arvasin, et sellel aastal on kõik teisiti, suvi tuleb teisiti, sügis tuleb teisiti…mul on aega ja ma jooksen ja jooksen 🙂 Ei ole paraku nii, oma kodu ei saa kunagi valmis.
Erinevalt eelmisest aastast ma püüan siiski motivatsiooni mitte kaotada, mõelda enda jaoks plaan/kava kuhu mahub natukene kõike- loodan leida tasakaalu!
Ma usun endasse!

Aga kui nüüd tänasest päevast rääkida, siis olen ma haige- nohune! Aga minu nohu…see on üks kole, kole haigus 😀
Mul õnnestus päris mitu aastat nohust eemale hoida ja nüüd siis … ei teagi, kas mingi nõrkusehetk. Olen minumeelest korralikku kütust kehale andnud, vitamiine söönud, profülaktika mõttes sõin ka küüslauku ja jõin ingevriteed aga ei õnnestunud seekord haigust seljatada 🙁

Jooksma olen jõudnud küll harva aga terve hulk võistlusi on kohe-kohe ukse ees ja mai on selles suhtes hea kuu, et trenni ei peagi tegema, võistlustel käies saab juba paraja koormuse kätte.
Ja kui kevadele vastu minnes, võistluskalendrit tehes olin maru positiivne ja arvasin, et lähen mõnele jooksule ka ajaparandusi tegema siis see mõte on täiesti maha maetud. Lähen jooksen ja naudin võistlustel kaasaskäivat melu ja seltskonda 🙂
Kasutan ideaalset võimalust korraks kodust ära käimiseks. Aga mitte ka väga tihti.

Juba homme on esimene Võrumaa pikamaajooksusarja jooks…vot ei teagi, nüüd vist jääb ära aga veel ei luba midagi, äkki juhtub ime 🙂
Eelmiseel aastal sai terve sari läbi tehtud, sel aastal ei ole see eesmärk kuna sellel aastal on lisandunud veel kaks jooksu ja see teeb sarja peale kokku 9 jooksu, tean juba praegu, et kõiki ei saa läbi joosta.

Laupäeval on aga plaanis Gäty sünnipäevajooks ja sellel aastal on distants pikenenud 🙂 eelmised kolm aastat oli distantsiks 30km aga kuna sellel aastal on plaanis 12 kuuga 12 maratoni siis oli loogiline, et jooksen just sünnipäevajooksul maratoni distantsi.
Nagu ma juba FB-s kirjutasin siis vabandan kõigi nende tuhandete ees, kes oleks tahtnud ka sünnipäevajooksust osa võtta 😀 Ma tõesti ei reklaaminud seda sellel aastal sihilikult.
Mul selle jooksuga oma teema ja omad mõtted, armas ja kallis on see jooks mulle. Ei taha sellest rahvaüritust teha.

Kui nüüd jooks ikkagi toimub siis jooksen seda oma kõige kallimatega 😉 Need, kes ka südamega asja juures 🙂

Mis veel? Ahjaa….kõige kaugem ja kallim maraton on tulemas18.mai Riias- ikkagi välismaa!!! ja võibolla on see ka kõige olulisem maraton minu jaoks, pean veel mõtlema selle üle 😀
Igaljuhul ootan põnevusega, vaevalt sealt mingit vinget jooksu tuleb aga lahe saab kindlasti olema.

Tuleb raalsusele silma vaadata ja tõdeda, et minu hooaeg on sügis-talv mitte nii nagu enamustel- kevad-suvi 🙂
Toredat hooaega!

Shopping Cart