Minu argipäevad

Minu käest on väga-väga paljud tuttavad küsinud, et kuidas sa kõik oma toimetused ühe päeva sisse ära mahutad, arvestades, et sa juba kell 21:00 magad 😛 Kohati on see isegi väga naljakas sest tõesti ma olen kogu aeg liikvel ja teen midagi. Ma teen kõike jooksupealt 🙂

Meie peres on äratus kell 6:30. Mina alustan kiire võimlemisega ja siis suundun kööki süüa tegema- ükski hommik ei möödu ilma pudruta. Paralleelselt söögitegemisega on mul tuhat asja käsil- aitan väiksemal poisil ärgata, riidesse panna ja siis hakkavad poisid multasid vaatama, mina panen valmis lasteaia riided, kontrollin üle keskmise lapse kooliasjad, ise kiirelt pessu, riidesse ja tagasi kööki. Vahel juhtub, et kõrvetan sealjuures pudru põhja 🙁
Reeglina kell 7:00 saab sööma hakata, lisaks söömisele teen samalajal endale meigi ja sätin juukseid soengusse 🙂 Pärast söömist pesen nõud, toit külmkappi ja köök korda.
7:30 astume kodus välja, mees astub vaid paar sammu ja on juba tööl 🙂 meie kõnnime edasi u. 500m, kool ja lasteaed on üksteisest üle tee- vanemad lapsed lähevad kooli, mina viin väiksema lasteaeda, sealt edasi u. 500-700m töö juurde, kell 8:00 olen tööl.
Tööpäev lõppeb kell 17:00 ja sinna sisse mahub ka kolm toidukorda- kell 10:00 jogurt müsliga + puuvili, kell 13:00 kanafilee täistera leivaga + värske salat, kell 16:00 kohupiim rosinate, pähklite ja puuviljaga) Töölt torman kohe lasteaeda (erandid on need päevad kui abikaasal on vaba päev siis võtab tema lapse lasteaiast), pärast lasteaeda käime poest läbi ja koju jõuame u. 17:30. Mõnikord juhtub, et ma ei ole veel üleriideidki seljast võtnud aga juba on pott tulel 🙂 Ühesõnaga pärast koju jõudmist läheb kibekiiresti õhtusöögi valmistamiseks. Jällegi teen samal ajal ka muid asju sest muidu ei jõuaks ma oma toimetustega valmis, niisiis õpime keskmise lapsega köögi laua taga samal ajal kui söök podiseb.
Jooksvalt teen muid koduseid toimetusi- panen pesu pesema/kuivama, koristan (mänguasjad, mis jäävad kõndimisel ette :D), tõsisem koristamine jääb paraku nädalavahetuseks.
Kell 18:15 on õhtusöök ja peale seda luban endale korraks mahaistumise hetke ja sellel ajal tuleb telerist Dr. OZ 😉 Mitte, et see mu lemmiksaade oleks aga see tuleb just sellisel ajal kus ma lihtsalt lesin diivanil. Ameeriklastele omaselt tuleb sealt peaaegu iga saade kaalulangetamise teemal midagi ja pärast saadet olen motivatsioonist pungil 😛 Peale jaburuste, saab sealt alati ka mõne hea nipi või tervisliku toidu retsepti.
Kell 19:00 on trenniaeg, olenevalt sellest kas asutun kohe kodust välja ja hakkan jooksma või pean spordihalli kõndima, sõltub ka trenni lõppemise aeg. Hiljemalt 20:30 olen kodus siis kiire dušš ja hakkame magama sättima.
Kell 21:00 on meie majas vaikus……..tssssssssss! Minule peale 21:00 ei tohi helistada 😀
Uni on mulle väga tähtis ja selle arvelt ohverdusi ei tee 😉

Sellised on siis minu argipäevad. Nädalavahetustel reeglina logelen rohkem aga ka sinna mahub väga palju asju-suurem koristamine ja küürimine, lastega väljaskäigud, küllasõidud, šoppamised jne. noh need asjad mis jäävad argipäeval ajapuuduse tõttu tegematta 🙂

Milline näeb välja Sinu päev ja kuidas sobitad trenni oma päevakavasse?

Shopping Cart