Märtsi kokkuvõte

Märtsis algasid natuke intensiivsemad treeningud, lisasin oma nädalaplaani ka jõuharjutused, mida ma nii väga vihkan aga täitsa hakkasid meeldima- kõigega harjub!

Kui ma nüüd oma treeningkalendrit vaatan siis kaks esimest Märtsi päeva sai veel isegi suusatamas käidud. Nüüdseks olen suusad juba ära maale garaaži viinud.
Märtsis olid trennid üsna mitmekesised, mulle meeldis ja jäin endaga rahule. Jooksin, kõndisin, tegin kiireid lõike, käisin sisehallis hüppamas, võimlesin, suusatasin ja isegi jõudsin ujuma korra 🙂

Jõuharjutuste arvelt tegin vähem jooksutrenne, kokku kilometraazi 126,9 km …kuigi parem kui Veebruaris (113km)
Suusa kilomeetreid tuli kokku 26,4 km . Jõuharjutusi tegin kokku 6 h ja 15 minutit.

Suusatamas 2x
Ujumas 1x 
Jooksmas  12x
Jõuharjutused 11x

Veebruaris panin Märtsiks kaks eesmärki:
1. Mitte haigestuda-tehtud! Olen tubli olnud, söön ikka regulaarselt mett ja joon õhtuti ingveriteed.
2. Võimalikult mitmekesine trenn, rohkem jõuharjutusi-tehtud! 🙂

Blogi külastajad on juba kursis, et Märtsis oli ka hooaja esimene võistlus- 40. Otepää-Tartu jooksumaraton. Täitsin oma ainukese püstitatud eesmärgi- ületada eelmise aasta aega, aeg tuli 1:49.47

40.Otepää-Tartu jooksumaratoni finiš

Pärast võistlust puhkasin pühapäeval ja esmaspäeval tegin juba kerge jooksu. Üllatavalt hästi tundsin ennast pärast võistlust, ei mingit lihasvalu ega midagi…..
Seevastu teisipäeval hakkas keha väsima, mitte füüsiliselt vaid vaimselt 🙁
Olin nagu tühjaks pigistatud sidrun, põhjust arvan isegi teadvat. Nimelt on minu kodu-töö-sport rutiini lisandunud veel üks tähtis komponent.

Suve lõpus on plaanis sisse kolida (pilt illustreeriv)

Palju unetuid öid, ajude ragistamist jne. Tegemist ikkagi oma koduga, mis tähendab, et kõik peab olema ideaalne. Isegi võistlusjooksu joostes mõtlesin värvilahenduste, radiaatori hinnapakkumiste, siseuste valikute peale 🙂
Taipasin, et see suvi ei tule kindlasti nii spordile orienteeritud kui eelmine suvi. Loomulikult annan ma endast parima, et leida kõige jaoks aega aga eks paistab….

PS: Järgmise postituse loodan teha sünnipäevajooksust

Shopping Cart