Juuli väljakutse

Kes oleks võinud arvata, et ühest emotsiooni ajel kirjutatud postitusest võib sündida midagi nii ägedat nagu see, mis praegu “Jooks on lahe” facebooki lehel toimub.
Kes facebooki ei satu, siis teile natuke selgituseks. Nimelt tundsin ma ühel päeval, pärast üsna kiiret, emotsionaalset ja pingelist perioodi( kaks last me peres lõpetasid kooli), et olen end unarusse jätnud ja iga päev leidsin end olukorrast kus otsisin endale pidevalt vabandusi õue kõndima/jooksma mitte minemiseks.
Ja siis ühel päeval see juhtus(jumal tänatud selle päeva eest)
Kargasin põrandalt püsti, justkui oleks keegi nõelaga torganud ja ütlesin endale:”Gätly, Sa pead midagi ette võtma, nüüd ja kohe!”
Ja siis see juhtuski- ma esitasin endale väljakutse! Joosta iga päev 5km!
Ja kuna ma ise olin sellest mõttest nii vaimustuses, siis otsustasin seda kõigiga jagada ja kuidagi loogiline tundus kõiki teisi ka endaga kaasa liikuma kutsuda.
Juulikuu on kostitanud väga heitlike ilmadega
Lisan siia ka sellesama Facebooki postituse.
————————————————————————-
Just hetk tagasi, no täiesti nüüdsama, paugupealt 😂 otsustasin ma, et esitan endale väljakutse 😲😬🤩
Jooksen iga päev 5km 🏃‍♀️🙏
No paneme esialgu ajalimiidiks 1 kuu 😉
Miks?
Ma tunnen, et ma olen hetkel mingis mugavustsoonis ja üks pisike piitsutamine kuluks ära. Praegu ma lähen kõndima või jooksma, siis kui tahtmine tuleb ja siis ka leian kergesti vabandusi mitteminemiseks, näiteks ala oi täna on liiga kuum, vihma sajab, see ja see vajab tegemist jne.
Mulle tundub, et üks selline väljakutse on täna see, mis ei nõua minult väga palju aga annaks tagasi tohutult.
Kes tahab kampa lüüa?
Aga võiks siis kohe nii teha, et lisan iga päev pildipostituse ja mõned mõtted ja kes tahab kaasa lüüa võib postituse alla oma pildi ja mõtted(näiteks kus jooksid, mis ilm jne.) lisada.
A muide, võib ka kõndida, sörkida, kõnd-jooks vaheldumisi, misiganes….peaasi, et liigud 😉 oma jalgadel! 😁(igaksjuhuks mainin)
Oot, aga lisaks veel natuke põnevust 🤔😲😁
Kõigi osalejate(kõik, kes iga päev annavad minu postituse all märku, et päevane jooksuring on tehtud) vahel loosin välja ühe “Jooks on lahe” jooksusärgi 🎉🏆👏
Nii lahe, kas pole! 😍
Ma ise suht max põnevil 🤩🤩🤩
Läks käima!
Lisa oma tänane saavutus selle postituse alla 👇👇👇

EDIT!!!
Kõik, kes 31-st päevast 29 päeva on tublid, osalevad särgiloosis 🤗
Kõigil on 2 päeva eksimiseks, juhul kui näiteks maavärin peaks olema või mõni vulkaan purskama või laps jäi haigeks või….😁
Ja kõik teised on ka väga oodatud liituma ükskõik mis ajal, tee oma kehale kingitus
————————————————————————-
Ja uskumatu kui paljud said sellest postitusest indu ja motivatsiooni. Paljud, kes varem pole oma elus üldse aktiivselt kõndimas/jooksmas käinud. Milline kniks mulle! Ma olen hämmingus ja vaimustuses.
Ja olen seda siiani ja nii, nii õnnelik ja tänulik ja ma ei tea mida kõike veel. Suuresti tänu teie tagasisidele. Te olete nii lahedad!
Praeguseks on meil väljakutsega seoses väga lahe, kirju seltskond inimesi koos, see on super kuidas ma tunnen teie kõigi tuge ja vastupidi, on ju nii?!?!
Ja see on eriti lahe, et olenemata sellest, et alustasin väljakutsega 01.07, liitub praegugi veel inimesi meiega. Te olete lihtsalt nii vinged, minu meelest näitab see erilist tugevust tulla poole pealt kampa, kindlasti oli palju ka neid, kes tundsid, et on rongist maha jäänud ja ei leidnud endas seda tahtejõudu poole pealt liituda.
Mulle isiklikult on see väljakutse juba nii palju andnud. Ma olen rõõmsam, õnnelikum, tervem.
Ja tänu osalistele olen saanud nii palju positiivset energiat, motivatsiooni.

Mina, oma kõige lemmikumal metsarajal
Seda olen ma juba varem kogenud, et universum saadab mulle just seda, mida kõige rohkem vajan/ootan/oskan küsida. Ma konkreetselt seekord küsida ei osanud, sest ma isegi ei teadnud täpselt mis asi see on, mida hetkel oma ellu vajan.
Ootasin ma seda küll, juba pikalt.
Seda miskit, mis paneb mind tundma, et teen midagi, olen kasulik, mind vajatakse.
Nüüd te ütlete, et mida pekki(nagu minu lapsed ütlevad), sa kasvatad viit last, sa teed koguaeg midagi, oled kasulik ja sind vajatakse 
Jep! Aga kui see on igapäevane rutiin, siis võtad seda nii iseenesest mõistetavana, et sa ei pea seda millekski eriliseks.
Ma ei pea siin silmas, et käin nüüd iga päev jooksmas ja tunnegi, et kõik on nüüd ilus ja see on mu kutsumus. Ei! Seda ma olen nagunii aastaid tundnud.
Ma mõtlen siinkohal seda, et ma teen miskit, mis mulle meeldib ja läbi selle motiveerin, aitan teisi. Ma tunnen, et just seda ma tahangi teha. See on miski, mida ma nüüd juba suudan/ jaksan praeguse igapäeva eluolu kõrvalt teha. Ehk siis olla rohkem kohal oma blogis, facebooki lehel, instagramis.

See tasu(teie positiivne tagasiside), mis ma juba praegu olen saanud, on kõiki minu aega ja pingutusi väärt.
Samas, see on ju see millega ma kunagi tegelesingi, lihtsalt see on aastaid pausil olnud.
Vot nii, vaat kuhu viib üks emotsiooni ajel sündinud postitus 
Ma nii tahaks teile juba rääkida, mis augustis hakkab toimuma aga ma hoian end veel tagasi.
Ütlen vaid nii palju, et m i d a g i SUUURT on toimumas.
Ja see on seotud ikka väljakutsega.
Seega, mul on teile ka üks küsimus, kuigi ma juba facebooki lehel tegin ka küsitluse, siis ma sõnastan selle natuke ümber. Nimelt tahan teada, välja selgitada kuidas oleks kõige mugavam ja lihtsam uus väljakutse üles ehitada, kas praegune igapäevane postitus ja pildi lisamine selle alla on hea lahendus?
Ja teine asi mida natuke kardan, et kas need kes väljakutsest osa ei võta aga jooksu lehte jälgivad, kas neid häirib selline igapäevane “liiklus” lehel?
Aitäh, et kaasa mõtled?

Shopping Cart