Jooks on lahe 12 kuud VÄLJAKUTSE

Hei armsad! Üks imeline(jah, ma olen alati üks lillelaps olnud ja näen inimestes ja ümbritsevas pigem alati head ja ilusat) aasta on läbi saamas. Minule on see taaskord üks väga märgiline aasta olnud aga ehk jõuan ma millalgi ka sinnamaale, et räägin möödunud aastast ühes eraldi postituses.
Täna aga tahan etteruttavalt rääkida hoopis uuest aastast- aastast 2021! Milliseks see aasta kujunueb? Tuleb see hea aasta, tore aasta, aktiivne aasta? Kindlasti tuleb, sest see on ju meie kõigi endi võimuses. Tuleb vaid seada eesmärgid, uskuda ning nende poole püüelda.
Minu soovitus on alati olnud pigem mõelda suurelt ja seada suuri eesmärke ning alati need ka kirja panna ja kõva häälega välja öelda, et ka universum seda kuuleks 😉
Üheks eesmärgiks võiks ju olla aktiivsem Sina, liikudes iga päev 5km. Ja nagu ma juba ütlesin, siis mõtle suurelt ehk siis võta vastu 12 kuu väljakutse! Mis 12 kuu väljakutse, küsid Sa nüüd? Kohe ma räägin Sulle.
Minu eesmärk väljakutsega on alati olnud inimesi regulaarselt liikuma meelitada, tehes seda järjepidevalt aastaringselt. Ma korraldan küll igakuiseid #igapäev5km väljakutseid ja päris paljud on regulaarsed osalejad ja liikujad, kes ongi minuga terve aasta kaasa teinud- super tublid! Minu tohutu tänutunne ja pikk-pikk pai teile, aga on ka palju neid osalejaid, kes teevad kaasa üks, kaks kuud ning siis unustavad väljakutse. Paraku kuu ajaga ei teki veel sellist harjumust, mis oleks Sinuga juba nii tugevalt, et teeksid seda sundimatult ning tohutu naudinguga.
Niisiis, mõtlesingi, et teeks kohe 12 kuud väljakutse. Sedapuhku ei oota teid aasta lõpus uhked auhinnad aga ma luban Sulle, et üks rõõmsam ja tervem Sina küll 🙂
See on Sinu isiklik väljakutse aasta 2021! Olen selleks puhuks loonud ka Facebooki 12 üritust- kõik vastavalt kuu nimedega väljakutsed. Lisan siia ka otseteed, et Sa leiaksid need kergesti ülesse ning saaksid ennast osalejaks märkida. Muidugi see ei kohusta Sind millekski, kui end osalema märgid. Aga hoiab Sind infoga kursis ning tuletab enne iga uut väljakutset meelde, et kohe stardime, ka kõik olulised otseteed ja meeldetuletused lisan ürituse alla.
Kui Sa oled nüüd päris uus siin lehel ja pole väljakutsest varem üldse midagi kuulnud, siis kogu väljakutse toimub Facebooki grupis “Jooks on lahe VÄLJAKUTSE #igapäev5km” ja sealt leiad ka kogu olulise info.
Liitu grupiga SIIN
Lisan siia ka Facebooki ürituste otseteed:
JAANUARI VÄLJAKUTSE ÜRITUS
VEEBRUARI VÄLJAKUTSE ÜRITUS
MÄRTSI VÄLJAKUTSE ÜRITUS
APRILLI VÄLJAKUTSE ÜRITUS
MAI VÄLJAKUTSE ÜRITUS
JUUNI VÄLJAKUTSE ÜRITUS
JUULI VÄLJAKUTSE ÜRITUS
AUGUSTI VÄLJAKUTSE ÜRITUS
SEPTEMBRI VÄLJAKUTSE ÜRITUS
OKTOOBRI VÄLJAKUTSE ÜRITUS
NOVEMBRI VÄLJAKUTSE ÜRITUS
DETSEMBRI VÄLJAKUTSE ÜRITUS

Kas olete valmis?
Kui Sa veel natuke kahtled, siis oota veel pisut, nimelt olen ma loonud Sulle lisaks ühe vinge abivahendi uue toote näol- “” Minu “Jooks on lahe” VÄLJAKUTSE 2021 kalender””

Antud toode sisaldab 3x A4 formaadis kahepoolset värvilist printi, mis mahutab kokku 12x A6 formaadis erivärvilist kaledrit. Igal kalendrikuul on oma kindel värv ja need värvid tunned Sa ka Facebooki ürituse päisepiltidelt ära. Kalendri kasutamiseks ja välja panemiseks on palju erinevaid variante. Sa võid kalendrid jätta A4 formaadis paberile aga võid need eraldi ka välja lõigata, mida mina ka soovitan 😉
Kalendrid saab seinale riputada, tahvlile kinnitada jne. Minu range soovitus on see, et hoiaksid kalendri endale nähtaval kohal. Sest me teame ju ise ka väga hästi, mis silmist, see meelest!

Kalendri teiselt küljelt leiad kokkuvõtte lehe, kuhu saad oma kuu jooksul läbitud kilomeetrid, sammud ja tunnid ülesse märkida.

Mõtle kui tore on seda kalendri komplekti 2021 aasta lõpus vaadata! Ma väga loodan ja soovin teie kõigi 12 kuu väljakutse teekonnale kaasa elada, seepärast jaga oma edusamme kasutades sotsiaalmeedias #jooksonlahe12kuudväljakutse

Ja kindlasti ei tasu pead norgu lasta, kui mõni kuu on tagasihoidlikum ja ristikesi kalendis on oodatust vähem, sest meil kõigil on elus perioode kus me ei ole/saa olla nii aktiivsed. Me ei tea kunagi millal “elu” võib vahele tulla. Aga mina soovitan vaadata suuremat pilti ja leida tagasi vaadates, et oled suutnud olla järjepidev, mis ongi kõige tähtsam. See kui oled suutnud pärast pausi taas endas leida jõu ja harjumuse, näitab tugevust.
Kui sigalahe see on kui me aasta lõpus jagame oma kalendreid ja Sa saad uhkusega näidata, et vähemalt igas kuus on ristikesi.

Ma küsin nüüd uuesti, kas oled kambas?

A, muide e-poes on toode ” Minu VÄLJAKUTSE 2021 kalender” müügis hinnaga 4€ aga kui liitud jaanuari väljakutsega ja ostad antud tootega koos “Jaanuari väljakutse osalustasu”, siis saad kalendri komplekti hinnaga 1€
Ja kuna kalender transporditakse A4 pappümbrikus, siis on antud toote puhul transport ka natuke odavam, see küll ainult Itella automaadi puhul 😉


Armas sõber, julgustan Sind proovima! Anna endale võimalus ja võta väljakutse vastu! Et aasta väljakutse ei tunduks liialt hirmutav, siis astumegi samm sammult kuust kuusse ning seame iga kuuga uue eesmärgi.
Väljakutse eesmärk on alati olnud kutsuda inimesi liikuma, leidma endale igapäevane harjumus ja seda igakuiselt, aastaajast ning ilmast sõltumata.
Oluline ei olegi täiuslikkus ja 100% iga päev kaasa teha. Sellest palju olulisem on säilitada järjepidevus. Alati ei olegi võimalik kõike 100% teha, me ei ole üliinimesed. Aga me saame alati uuesti proovida.
Olen ikka mõelnud erinevaid lahendusi, et igapäevane liikumine oleks kergem ja, et motivatsioon ei kaoks. Eelkõige seetõttu valmis ka sügisel “Jooks on lahe MOTIVATSIOONIMÄRKMIK”
Kel seda veel ei ole, siis jätkan traditsiooni ja kõigile osalustasu ostjatele on jätkuvalt märkmik 10% soodsam.


Aga kui Sa pole märkmiku inimene, siis ehk sobib Sulle minu uus kalendrikomplekt, mille leiad SIIT

Kohtumiseni, armas sõber, juba jooksu-kõnnirajal!

Ja pea meeles- #jooksonlahe12kuud väljakutseShopping Cart