Järgmine võistlus ukse ees

Juba sel pühapäeval toimub Pärnus Kahe Silla Jooks ja kuna tegemist on linnajooksude sarjaga siis olen ka mina kohal 🙂
Ahjaaa, pärast kolmandat etappi olen naiste arvestuses 17 kohal 😉 Ma ei tea kas see on hea, väga hea või suurepärane tulemus aga ise olen rahul. Tegelikult ei ole see koht üldse määrav, ma jahin tosse ja järgmise aasta prii pääsmeid võistlustele  😛 ja see eeldab, et jooksen lihtsalt sarja läbi.
Aga järgmisel aastal saab kindlasti määravaks ajaparandused 😉

Distants on 9km, mis ei ole üldse minule meeltmööda 😛
See on täpselt selline distants, et sprintida ei saa ja nautida vaiksel tempol ka mitte 🙁 nagu seda lubavad näiteks 100m jooks või siis täispikk maraton 😛 Ok, ega ma sellest jooksust ei pääse, ära tuleb joosta ja annan endast parima.
Ennustama seekord tõesti ei hakka, läheb nii nagu läheb. Tundub, et see on jälle üks selline jooks mida lähen lihtsalt läbi jooksma, mingeid ärevaid tundeid küll pole. Eks enamus mõtted on suunatud juba maratonile ja see on lihtsalt üks jooks, mis jääb sinna vahele.

Tegelikult on mõtted hoopis juba talvel 😛 Ei tea kuidas aga viimastel päevadel olen palju mõelnud eelseisvale sügis-talv perioodile. Kas see aasta saab ka pikalt õues joosta? Tahaks rohkem suusatada! Äkki lausa mõnest suusavõistlusest osa võtta?! siis oleks ka talvel treeningutel väike motivatsioon pingutada….vot jah sellised mõtted…

Aga edasistest võistlustest ootab mind veel ees:

09.09 SEB Tallinna Maraton (Linnajooksusari)
22.09 Kütioru Maastikujooks (Võrumaa Pikamaajooksusari)
07.10 Paide-Türi Rahvajooks (Linnajooksusari)
20.10 Munamäe-Võru Maastikujooks (Võrumaa Pikamaajooksusari)

Naljakas kuidas ühtäkki tiireleb kõik ümber spordi 😀 Tuttavatele küllaminekud on ka planeeritud just nii, et samal ajal on spordivõistlus toimumas… ja kui peres on veel kaks inimest, kes spordivõistlustel käivad siis on tihti “pahandust” kui palju, et kõik õigel ajal õigesse kohta jõuaksid 😀

Õnneks mul on abikaasaga vedanud, seni ei ole sport tüli majja toonud ja loodan, et nii ka jääb 😉
Püüan anda endast parima, et minu sporditegemine ei segaks/piiraks tema sporditegemisi.

Kas Sina oled peres ainuke kes sporti teeb ? 😉

Shopping Cart