I´m back!

Kolm laiska päeva on möödas ja olen ennast täiesti välja puhaaanuuud 🙂
Ilmaga vedas, kõik kolm päeva paistis päike ja seda jagus ka minu kehale 😛
Kolme päeva sisse mahtus šaslõkki, veini, palju erinevaid kooke, patuudil hüppamist, terassil hommikukohvi nautimist, kinoskäimist (sealjuures ka nutu löristamist), pilvedes käimist(Tallinna teletorn), 3,5 h jalutuskäik loomaaias, lennusadama ülivinge külastus mille käigus sai ka kollase allveelaevaga veealust maailma vaadatud jne.

Lahe oli! aga kodus on ka lahe tagasi olla, muidugi oli esimene asi koju jõudes trenniriided ülesse otsida 😛 Nüüdseks on trenn juba tehtud, jooksin ümber järve ja natuke lisaks ka, kokku u. 11km.

Juba homme lähen jälle kodust ära ja nüüd võib juhtuda nii, et satun arvutisse väga harva ja seega jääb ka minu postitusi vähemaks. Twitteri vahendusel saate minu tegemistega ikka kursis olla 😉

Lähen lastega oma vanematele külla, saan jälle kodustest toimetustest eemale ja need hoopis oma emale sokutada 😛
Loodan, et ilmad on head ja seekord võtan kindlasti jooksuriided kaasa ja mul on juba paar mõtetki kus jooksmas käia. Uued rajad on alati põnevad.

 Maratoni kavaga pole ikka veel jõudnud tegeleda….ei välista, et lõpuks jooksen ikkagi nii nagu ikka- ilma teiste abita ja nii nagu mulle meeldib 🙂

Olge terved!

Shopping Cart