Detsembri väljakutse

Selle aasta VIIMANE väljakutse ongi käes, kas te suudate seda uskuda?!
Terve aasta oleme koos liikunud #igapäev5km! Aitäh teile armsad! Ainult tänu teile saab igakuine väljakutse toimuda ja mul on siiras hea meel, et teid nii palju on. Meid on Facebooki grupis juba 4000 liiget ja igakuiselt teeb regulaarselt väljakutses kaasa 500-600 inimest. Kui sigalahe see on!

Kes nüüd on päris uus siin lehel ja pole varem väljakutsest osa võtnud, siis kõigepealt tere tulemast ja aitäh Sulle, et siin oled! Ja kui Sa siin juba oled, järelikult miski pani südame põksuma 😉 Nii tore!

Loodan, et kohtume juba varsti grupis ja liigume koos #igapäev5km.
Mida kujutab endast väljakutse? Mida sa peaksid teadma, et meiega koos alustada? Miks väljakutsega liituda? Kõigile neile küsimustele annan järgnevas postituses vastuse


Jooks on lahe igakuine VÄLJAKUTSE toimub Facebooki grupis Jooks on lahe VÄLJAKUTSE #igapäev5km
Kõigepealt liitu grupiga, sest kogu väljakutse toimub grupis ning sealt saad ka kogu edasise jooksva info detsembri väljakutse kohta.
Kui Sa aga tahad ka minu igapäevaste tegemistega kursis olla, siis jälgi ka Jooks on lahe Facebooki lehte ja Instagrami kontot

Väljakutses osalemiseks on 2 varianti- TASUTA või TASULINE (individuaalne ja meeskondlik)
Tasuta väljakutse nagu nimigi ütleb, on osalejale tasuta ja on mõeldud kõigile neile, kes soovivad igapäevaselt liikuda ja neid motiveerib see, et saavad oma aktiivsust teistega jagada. Kui väljakutse algab alati kuu esimesel päeval ja lõppeb kuu viimasel päeval, siis tasuta osaleja võib igal ajal kampa lüüa ning oma igapäevased liikumised grupi igapäeva postituse alla lisada. Tasuta osaleja ei ole kohustatud juhendiga ilmtingimata tutvuma aga soovitan see siiski läbi lugeda, et oleks väljakutse ülesehitus selge 🙂 Kuu lõpus saavad kõik osalejad endale isikliku, nimelise virtuaalse diplomi alla laadida.

Tasuline väljakutse aga maksab 10€ ja eduka läbimise korral osaleb osaleja suures auhinnaloosis. Suur auhinnaloos ongi tasuta ja tasulise väljakutse kõige suurem erinevus. Lisaks kantakse ka tasulise väljakutse osalejad kontrolltabelisse, mida korraldaja jagab neljal korral kuu jooksul osalejatele e-posti aadressile. Tasulise väljakutse osaleja peab alustama üldjuhul 1 kuupäeval ja arvestama, et tal on kuu jooksul kasutada 5 vaba päeva(detsembris erandina lubatud 6 vaba päeva!) Vaba päeva alla läheb ka unustatud või mitte reeglitele vastav pilditõestus.
Et tasulisest individuaalsest või meeskondlikust väljakutsest osa võtta, peab olema tehtud järgmised asjad:
1. TUTVU JUHENDIGA! (Leitavad SIIT)
2. REGISTREERI END VÄLJAKUTSELE! (Seda saab teha kuni 02.12.2020 kella 7-ni SIIT)
3. SOETA OSALUS! (Seda saab teha kuni 10.12.2020 SIIT)

Väljakutse alustab 01.12.2020 ja iga päev ilmub grupis kuupäevaga postitus, kuhu alla tuleb kommentaarina lisada oma liikumisest pilditõestus.
Pane tähele, et Sinu väljakutseks ei ole mitte ainult igapäevane liikumine, väljakutse tähendab kolme olulist asja- LIIGU! TÕESTA! ESITA!

Ka detsembris on võimalus väljakutses kaasa teha meeskonnaga. Meeskondlik väljakutse maksab samuti 10€ ühele osalejale. Ja osaledes meeskondlikus väljakutses, osaled automaatselt ka individuaalses tasulises väljakutses. Võlu on selles, et meeskonnaliikmed ei pea üldsegi koos ja samal ajal liikuma. Liikmed võivad osa võtta eri maailma paigust või erinevates Eesti linnades 🙂 Meeskonnaga väljakutses osalemine on kindlasti palju motiveerivam ja eduka läbimise protsent olulisemalt suurem kui individuaalselt 😉 Meeskondliku väljakutse loosiauhinnaks on 150€ väärtuses võitja valitud spordipoe kinkekaarte. Lisaks saavad kolm parimat meeskonda endale “Jooks on lahe väljakutse” KARIKA!

Juba teist kuud teeme ühe väikese kingituse ühe ekstra päeva näol. Seega, ka detsembris on lubatud kõigil 6 puhke päeva(Tea, et sinna alla läheb ka unustatud või mitte korrektne pilditõestus ;))


Ja loomulikult kehtib ka detsembris sooduspakkumine kõigile tasulises väljakutse osalejatele. Soetades tooted “Detsembri väljakutse osalustasu” ja “Jooks on lahe motivatsioonimärkmik” koos, kehtib märkmikule allhindlus -10%

Auhinnakott on detsembris eriti uhke, täpse nimekirja leiab antud pildilt:

Kui Sa oled jõudnud nüüd tõesti siia postituse lõppu, siis järelikult on Sul kasvõi väike huvi väljakutsest osa võtta ja las ma ütlen Sulle, see saab üks väga lahe seiklus olema! Usu mind! Seda on tõestanud mulle sajad ja sajad osalejad ning mina ise olen Sulle kõige suuremaks näiteks, et igapäevane liikumine võib saada igakuiseks liikumiseks ja sealt edasi juba harjumuseks teha seda regulaarselt aastast aastasse 😉 Tule kampa! Liigume koos #igapäev5km

Shopping Cart