Detsembri kokkuvõte

Küll väikse hilinemisega aga siiski….
Detsembris tuli kilometraazi häbematult vähe aga kokkuvõttes arvan, et see tuleb mulle ainult kasuks arvestades lähenevat hooaja algust. Jaanuaris on plaanis jalad kõhu alt välja tõmmata ja natuke sihipärasemat trenni teha. Hetkel küll kava ei ole aga varsti-varsti meisterdan valmis, ajusopis on kondikava valmis, kord nädalas tahaks ennast ikka sisehalli meelitada, et teha lõigutrenni ja võibolla ka siis mõned jõuharjutused jõusaalis (kui juba nagunii hallis olen)

Täna hommikul kurk natuke kipitas, vaatan kas saan jagu koduste vahenditega. Täna oligi plaan siseareenile minna, eks paistab.
Detsembrist veel rääkides siis ma arvan, et mul on kuskil mingi trenn sisestamata jäänud sest ma ei kasutanud paaris trennis pulsikella ja vaadates tabelit meenub mulle, et kuskil pidi olema ka 55 minutiline jõutrenn 🙂 ei tea kus see kadus 😛
Pulsikellaga seoses…otsin endale uut 🙂 Üheks tingimuseks oleks see, et saan kella arvuutiga ühendada ja kõik trennid ja statistika oleksid mul arvutis olemas, teiseks tingimuseks oleks 2-in-1 ehks GPS oleks juba kella sees (ma olen lihtsalt nii laisk, et pooltel trennidel ma ei viitsi gepsu käe peale panna) , samas ma tean, et gepsuga kellad saavad nii kiiresti tühjaks ja siis on see laadimise vaev….ma uurin veel, sünnipäevani on natuke veel aega 😉

Aga Detsembris sain mõnusalt puhata, seda oli tõesti vaja 🙂

Kilometraaz tuli kokku 52,5 km, viimati oli alla 100km vist eelmisel veebruaril kui haige olin 🙂

Jaanuar on ammustest aegadest juba eesmärkide ja lubaduste andmise aeg, nii proovin ka mina enda jaoks mõned punktid kirja panna, jagan neid ka teiega mõnes järgmises postituses.

Uuel aastal uue hooga! 🙂
Hetkel olen küll motivatsioonist pungil ja siht silme ees- minu üks kõige suuremaid eesmärke 2013 aastal 🙂

Shopping Cart