Busy, busy, busy week

Mai kalendrit vaadates näen vaid mõnda vaba päeva :O

Selle nädala kalendris oli lausa igapäev midagi.
Esmaspäeval sain juba aru, et jooksmisest sellel nädalal küll midagi välja ei tule.

Esmaspäeval oli emadenädala raames koolis kinoõhtu koos laste ja emmedega. Pärast tööd jooksin lasteaeda, võtsin pisema poja lasteaiast ja siis kõik koos “kinno”. Koju jõudes tegin kiirelt söögi ja muud majapidamistoimetused ja tuduaeg oligi käes.

Teisipäeval oli pesamuna esimene esinemine- emadepäeva pidu. Jälle pidin tormama peale tööd otse peole aga kuna pidu sai oodatust kiiremini läbi siis otsustasin, et teen ikkagi kerge trenni. Seega ühe linnukese sain kirja 🙂 Jooksin ümber järve, poeg sõitis rattaga kaasa. Lõpus tundsin kuidas jalad tulitasid, järvering oli liiga pikk pärast pühapäevast võistlust. Aga järgmisel päeval oli enesetunne super, kui esmaspäeval tundsin kerget lihasvalu jalgades siis kolmapäeval oli see kadunud. Mul oli hea meel, et ikkagi käisin jooksmas.

Kolmapäeval toimus koolis kell 18:00 kontsert ja pärast seda  meisterdamine koos emmedega. Koju jõudsime kell 19:30. Kolmapäev on ainuke päev nädalas kus ma naelutan ennast kell 20:00 teleri ette ja vaatan oma lemmik saadet- “Meisterkokk” 😛
Ülejäänud nädalapäevadel satun väga harva telerit vaatama. Kuna oli finaalsaade ka siis ei ohverdanud ma seda, et näiteks jooksma minna.

Neljapäev (täna) sõidame perega peale minu tööpäeva Tartusse sugulase tüdruku sünnipäevale. Koju jõuame tõenäoliselt väga hilja. Kodus hakkan homseks reisiks kohvreid pakkima. Loodan, et saan mõistliku aja peale magama…

Reedel on siis plaanis kogu perega Tallinna poole kihutada.

Laupäeval osalen mina Maijooksul ja R Tallinna rattamaratonil.

Loodan, et edaspidi selliseid nädalaid enam ei tule. Ei mäletagi millal nii trennivaene nädal oli 😛 aga pole hullu! Laupäeval jooksen kindlasti 😀 Ja õnneks pole see selline jooks, mis vajaks enne hullult treenimist.

Üks variant on veel see, et reedel Tlna poole sõites hüppan 6-7 km enne sihtkohta jõudmist autost maha ja jooksen ise oma jalakestega kohale 🙂 Siis on vähemalt midagigi tehtud.

Eks paistab, samas ma ei põe kui ei saagi midagi tehtud. Ega see Maijooks ole rohkem rahvaüritus kui võistlus.
Ka eelmisel aastal sai väga kerge ja mõnusa enesetundega see läbi joostud. Aeg 32:55

Ma ei teagi kes minu tuttavatest kohal on….peaks kõik läbi hõikama, üksi on igav …

Lubab ilusat ilma
Kohtumiseni lauluväljakul 😉

Shopping Cart