Augusti väljakutse ettevalmistused

 
Ma siin viskasin juba mitmeid kordi vihjeid õhku, et augustis jätkame väljakutsega. Nüüd on see siis ametlikult ka välja hõigatud. Ja siiani mõtlen ja imestan, et kust see kõik alguse sai…lihtsast emotsioonide ajel sündinud postitusest.
Facebooki üleskutset näete SIIT

Onju äge!
Kohe üsna peale juuli väljakutsega alustamist tabasin end mõtlemast aga mis edasi? Ja nii tuligi loogilise jätkuna uus väljakutse teha 🙂
Ma küll mõtlesin erinevaid distantse ja muid tegevusi peale jooksu/kõnni aga no ei tulnud midagi, ju siis peab praegu sama teema edasi minema, küll tulevikus võib katsetada ja mõelda….
Aga üks oli kindel, nähes teie, juuli väljakutsest osavõtjate, entusiasmi, tahtsin leida toetajad, kes premeeriks osavõtjaid kingitustega, et selline entusiasm ja motivatsioon ei raugeks.
Ma ei saatnud kirjakesi väga paljudesse kohtadesse, saatsin neile kellega endal on kokkupuude olnud või keda ma kujutasin selle väljakutsega hästi sobivat.
Esialgu oli tohutu aukartus ettevõtetele üldse sponsorkiri saata.
Nii raske on ikka iseennast hakata kiitma, mida ma ju natuke tegin- kiitsin oma ettevõtmist aga mida rohkem positiivset tagasisidet ma sain, seda julgemaks muutusin.
Ma nüüd pead ei anna aga ma arvan, et 50% andsidki kohe positiivse vastuse ja kiitsid ettevõtmist.
No kui ikka Erik Orgu isiklikult ütleb sulle, et nii tubli oled, et sellise asja ellu kutsud, siis võtab ikka jala värisema ja suunurgad ülesse 😀
Ühesõnaga, sain palju kiitust toetajatelt ja see andis julgust juurde, et lähme aga asjaga edasi.
Saatsin ka sponsorkirja paari ajakirja, et äkki pakuvad mõneks kuuks tasuta ajakirja kingituseks.
Ajakiri Sport kirjutas kohe vastu, et nemad enam paberkandjal ei eksisteeri ja kingikotti neil pole suurt midagi pakkuda aga tahtsid minu väljakutsest lugu teha. Muidugi olin ma kohe nõus! Natuke reklaami väljakutsele ei tee üldse paha ju  🙂
Lisaks soovis ka TerviseTrend portaal kõndimisest artiklit teha  ja see haakus ilusti minu väljakutsega ja nii sai ka sinna kolme osalise kaasabiga artikkel.
Igaljuhul ma olin neil päevil siin päris põnevil, kui jälle tuli toetajalt positiivne vastus, siis kilkasin ringi nagu väike plikatirts suu kõrvuni peas. Kodused vaatasid muigega pealt aga samas elasid mulle väga kaasa.
See oli hea tunne kui jälle ühe kingikoti sain nimekirja lisada, seda ju eelkõige teie pärast, et teil oleks väljakutsest osa võtta lisa motivatsioon. Ausalt, mul oli ükskõik kas ise ka midagi selle asjatamise eest saan, minu palk on teie positiivne tagasiside. Kuigi jaa, tõe huvides, siis Salvest, Taarapõllu talu ja Sporditoit.ee lisasid ka mulle ekstra kingituse ja selle eest suur-suur aitäh neile 😉
Saatsin väljakutse kohta info ka mõnedele natukene tuntumatele inimestele, kellest vaid Anti Saarepuu oli nõus kohe väljakutset jagama, aitäh Anti!
Väljakutset jagasid ka mitmed spordiblogijad ja olen neile väga tänulik 🙂
Kui toetajad ja sõnumi levitajad olid leitud, siis tuli tegeleda väljakutse ülesehituse ja reeglitega, sest juuli väljakutsega sain hea peaproovi ja nii mõnigi oluline detail tuli välja, mille peale tuli eriti tõsiselt mõelda.
Näiteks pean ma tegema osalejate kohta tabeli, alguses ma selle peale ei tulnud ja kui siis mingi hetk seda tegema hakkasin, siis oli see päris suur ettevõtmine aga nüüd juba igapäevaselt sisestada, on juba tunduvalt lihtsam. Augustis saab see kindlasti üks kõige suurem väljakutse olema, sest see nõuab täpsust ja aega.
Ja kui juulis mul tõesti ei olnud reegleid, siis augustis on need väga selged (ma loodan) ja “puust ja punaselt” ette kirjutatud.
Võib tunduda kohati, et kas on vaja nii konkreetseid ettekirjutusi aga see on kõigi osalejate ja minu huvides. Näiteks sisestan ma tavaliselt andmeid tabelisse hommikuti poisu esimese uinaku ajal aga kui mõni osaleja lisab oma pildi alles keskpäevaks, siis on jube tüütu järge pidada ja võib juhtuda, et osaleja jääb üldse tabelisse märkimata. Sellepärast on ka reegel, et pilt tuleb üles riputada hiljemalt järgmiseks hommikuks kell 5:00
Loodan väga, et reeglites ei ole kaheti mõistmist või apsakaid…aga kui märkate midagi, siis andke kohe teada.
Täpsed reeglid on kõik siin:

Nagu ma mainisin, siis päris ruttu sain ma aru, et vaja on ka mingisugust tabelit, et kõigist osalejatest ülevaade oleks, sest mängus on ju hulganisti auhindu ja loosis osalevad vaid need, kes võtavad osa 26 päeva 31st.

Seda tabeli haldamise osa kardan kõige rohkem, sest see võtab omajagu aega ja ühtegi näpukat ei tohi lubada. Selleks jagan vahekokkuvõtet 2 x kuu jooksul, et iga osaline saaks oma nime taga olevate osaluskordadega tutvuda ja kui on tekkinud mõni apsakas(mida ma loodan ei juhtu), siis saab selle enne loosi veel korda teha. Kes reeglid läbi lugesid, siis need teavad, et tagant järgi pilti lisada ei tohi.
Lisaks polnud ma üldse kindel, kas selline ülesehitus väljakutsele on ok, nagu seda mina teen, et iga päev ilmub postitus ja pilditõestus läheb selle alla. Ei tea siiani aga tunnistan! Ei oska teistmoodi ka.
Võib olla on kellelgi parem mõte, siis andke tuld! Seekord enam midagi ei muuda aga võib olla edaspidi annab kuidagi mugavamaks seda ülesehitust muuta.

Kõige selle planeerimise juures olid ja loodan, et on kuni augusti lõpuni 😀 mulle suureks abiks ja toeks, minu tütar(Tsau Getrin) ja õde(Tsau Gellu) Aitäh teile!
See on minu esimene seesugune projekt ja olen igasuguse tagasiside eest tänulik.
Ja loodan, et te olete minuga leebed kui peaks apsakaid või viivitusi tekkima, teen seda kõike viie lapse ja igapäeva toimetuste kõrvalt. PS. Telefonis!
Kuidas teile tundub, kas augusti väljakutse tuleb äge?
Kas plaanid osa võtta?
Shopping Cart