Aktiivne jõulunädal

Kui nüüd mõelda, et kas söödud sai rohkem kui joostud siis ma arvan, et mõlemat sai võrdselt tehtud 🙂 Tegelikult söödud sai palju(mis on halb) ja joostud sai ka palju(mis on täitsa hea).

Kunagi varem ei ole minu jõulud nii sportlikult möödunud. Tavaliselt on nii, et jõulud mööduvad pugides ja siis ootan 1 jaanuari, et saaks puhtalt lehelt alustada 😛
Seekord oli aga hoopis teisiti ja sellele aitas kindlasti kaasa ilm.

Juba 24 detsembri hommikul tegime mõnusa matka, eesmärk ei olnud tegelikult matkama minna, eesmärk oli leida kuusepuu(sedapuhku ämmale-äiale) aga see oli väga mõnus ja värskendav üritus.

25 detsember üllatas ikka tõsiselt oma kevadise päikselise ilmaga, jooksuriided tõmbasin kohe hommikul selga, et kui võimalus tekib siis astun lihtsalt uksest välja ja lähen jooksen. Jooks oli mõnus ja minu üllatus oli suur kui ma avastasin, et mina ei ole üksi see hull kes jõulu esimesel pühal sporti teeb, selja tagant vuhises mööda üks rattur, kes oli samamoodi üllatunud, et leidub teisigi 😀 Linnas oleks see tavaline aga siin maal on see väga ootamatu aga nii-nii positiivne.

Ootamatu ja positiivse üllatuse osaliseks sain ka 26-ndal kui olin oma jooksuringi lõpetamas, tee ääres peatas auto ja sealt tervitas mind Tallinnas elav klassiõde- uskumatu! Ja nemad olid just mehega autos arutanud, et siin lähedal peaks Gätly elama, et nagunii jookseb varsti vastu 😀 Ülilahe!

27-daks kutsusin hea sõbra K1 endale külla, et saaks vahelduseks seltskonnas sporti teha. Jooksime 10km vaikses tempos…ja juttu jätkus kauemaks…ja kauemaks….

28 plaanisime teha pikema trenni aga väga madala pulsiga, seega pakkus K1 välja, et teeks intervalltreeningu 10min jooksu+5min kiirkõndi. Mulle sobib ükskõik, mis trenn kui saan seda teha koos seltskonnaga. Kokku ketrasime 1h ja 40min. Kilomeetreid tuli 13.

Kokku jooksin sel nädalal maratoni jagu kilomeetreid – 42,6km. Ma olen väga rahul sest nii aktiivset jooksunädalat ei mäletagi enam, just kordade arvu poolest…sest alles ma jooksin ju ühe korraga 42,2 km 😀

Tegelikult tuleb täna veel natuke lisa, kasutan hetkel kõik võimalused ära, mil mul on võimalik päeval ja valges jooksmas käia 🙂

PS: Uue maratoni marsruut on valmis aga sellest juba mõnes järgmises postituses. Kui nüüd jääb plaanitud marsruut siis see saab väga-väga põnev olema 😉

Kannatust! Oota 😉

Shopping Cart