4 päeva veel….toitumine ja kuidas ja mida mina söön enne maratoni

Eile oli siis trennivaba päev, kui täna jaksu on siis lähen pisikesele jooksule. Nii u. 6-8 km. Eile õhtul ei olnud enam nii väsinud kui üleeile aga ikkagi kell 22:00 mina juba magasin. Testisin õhtul siis oma pulsivööd ja ei ole häid uudiseid 🙁 Proovisin mõlamad vööd ära ja mõlemaga näitas pulss 0. Ma olen nii õnnetu ja ei teagi mida teha….üks mõte mul siiski on ja tean, et sellega võin üldse oma kella tuksi keerata aga ma siiski proovin leida kellegi kes vahetaks kellal patarei ära kuigi seda tohib teha ainult 2 esinudust Tallinnas.

Proovisin endale ka uut musa organiseerida aga ma ei saanud sellega hakkama, pean vist sama Rakvere musaga minema sest tütart pole ka linnas kes aitaks.

                                             Sellise musa järgi jookseks küll:

Eile õhtul kuulsin taustaks kuidas telekas rääkis näitleja Rita Rätsep: “50 aasta sünnipäevaks on tegelikut hea kingitus, et oled teinud eluaeg sporti……”

Jeeee…ma olen õigel teel!!!

Täna hommikul pidin nina nuuskama, nina hakkas lihtsalt tilkuma…. ei teagi kas paanitseda või rahulikult oodata….hetkel ptüi, ptüi, ptüi…kõik ok.Mida ma siis enne maratoni suhu pistan, kuidas toitun?

Teoorias ma tean väga hästi kuidas sööma peaks aga nagu ma eile juba mainisin ei viitsi ma hetkel endale korraliku toitu teha, seega nägi näiteks minu eilne menüü välja selline:


Hommik: Kohv piimaga, Rukkileib kanasingiga, kaerahelbepuder meega.
Vahepala: Pähkli-rosina segu, õun. Borjom
Lõuna: Kanafilee, värske salat, rukkileib, puuvili. Borjom
Vahepala: Müslibatoon, pähkli-rosina segu, puuvili. Borjom
Õhtu: Knorr kiirkartulipuder, õun, pähkli-rosina segu, Pilvekese kommid 5tk, Borjom

Lisaks tarbin iga päev korralikult vitamiine ja joon korralikult ja regulaarselt.

Tean, et see ei ole eeskujulik menüü aga täna proovin endale õhtuks tatart valmistada.
Üldse kisub mul viimasel ajal(juuni-juuli) just õhtuti suuremaks söömiseks. Päeval nagu ei söögi suurt midagi, näksin rohkem. Koguaeg on pähklisegu kõrval ja mulle hirmsasti meeldib ära kuivanud seemneleib 🙂 Panen leivaviilu hommikul lauale kuivama ja juba pärastlõunal saan seda näksida, selline mõnus kuivik.

Eilset menüüd ei saa kohe üldse võrrelda minu juuni-juuli menüüga….oehhhh…kaugeltki mitte 😀

Suvi on minu regulaarse menüü täiesti segi paisanud. Kodus olen nii vähe olnud ja külas olles lased ennast ikka lõdvaks ja sööd seda mida pakutakse ehk siis ohtralt liha ja kooki 😀 Koogikestele lihtsalt ei suuuuuuda ma “ei” öelda, kohe kindlasti mitte ja ma tean, et sellepärast ei saa ma endale ka kunagi trimmis kõhtu 😛 (nagu mul oleks seda kellelegi näidata :D)

No ma arvan, et kilo on ikka keharaskust juurde tulnud kuigi hetkel on oma kehas kuradima hea olla, tunne on hea 🙂 Seega ma üldse ei muretse kaalunumbri pärast.
Enne maratoni on see lisakilo isegi hea, on kust energiat võtta 😛

Sellised mõtted siis hetkel , homseni!

Vitamiinid

Shopping Cart