3 lahedat kingiideed Jooks on lahe e-poest

Ma tean omast käest, et kõige raskem on kingitust teha iseendale. Mitte seepärast, et ei tea, mida endale kinkida vaid seepärast, et tihti seame kõik teised endast olulisemaks. Aga jõulud on ometi see aeg, mil me ei tohiks ennast kingitustest ilma jätta ja mul on Sulle kolm kõige lahedamat kingiideed Jooks on lahe e-poest! Ma ju tean, et oled käinud siin piilumas ja veidi igatsevalt tooteid lehitsemas aga millal siis veel kui mitte jõulude ajal end veidike premeerida 😉 Ja võibolla ka heale sõbrale, kaaslasele üllatus teha! Sest just need kolm toodet on nii universaalsed, et sobivad kõigile!

“Jooks on lahe” kaelussall
Kaelussalle pole MITTE KUNAGI liiga palju, eks! See lihtsalt on nii universaalne toode ja seda saavad kasutada kõik pereliikmed. Näiteks meie peres on neid ligi 20tk ja tihti juhtub ikka, et ühtegi pole, mida kaela või pähe panna. Kaelussallil on nii tohutult palju kasutusvõimalusi aga enamasti kantakse teda ikka kaelas. Mina kannan kevad-sügis perioodil kaelussalli ka peapaelana ja talvel tõmban nagu tuukrimütsi pähe, et kael oleks ilusti tuule eest kaitstud. Ja kui ideid jäi ikka väheseks, siis meie neljane Rosanna kannab hästi tihti kaelussalli ka seeliku ja kleidina. Ka see on variant, miks mitte! 😀
Ja just hiljuti tuli müüki päris uue disainiga “Jooks on lahe” kaelussall. Selle saad ostukorvi lisada SIIT

“Jooks on lahe MOTIVATSIOONIMÄRKMIK”
Kes meist ei mõtleks aasta viimasel kuul, et alates jaanuarist hakkan kindlasti märkmikku kasutama, eesmärke seadma ja trenni tegema. Ja kui märkmikku juba kasutada, siis ikka sellist, mis pakub ka lisaväärtust, eks! Jooks on lahe motivatsioonimärkmik on ideaalne kingitus Sinu parimale sõbrale või Sulle endale.
“Jooks on lahe motivatsioonimärkmik” on mõeldud kõigile, kes soovivad oma igapäevased tegemised kirja panna, edusamme jälgida, muutusi märgata ja nende kaudu uut motivatsiooni saada. Märkmik on kõigile neile, kes hindavad aktiivset eluviisi, aga vajavad selle saavutamiseks lisamotivatsiooni. Samuti on märkmik hea abivahend inimesele, kes soovib tuua oma igapäevaellu mõne uue harjumuse. Teadupärast on harjumuste kujundamisel oluline osa tegevusplaanil ja märkmik aitab seda kavandada.
Motivatsioonimärkmik “Jooks on lahe” on hea abivahend ja motivaator hoida fookust, et saavutada seatud eesmärgid. Märkmik aitab luua uusi harjumusi ning mõista, kuidas olla oma tegemistes järjepidev.

Soetades märkmikuga koos ka “Detsembri väljakutse osalustasu” kehtib märkmikule -10% soodustus.
Märkmiku saad ostukorvi lisada SIIT

“Jooks on lahe” spordisokid
Sokke kanname me kõik ja nende kinkimisega lihtsalt ei saa mööda panna 😀 “Jooks on lahe” spordisokid on mugavad, pehmed ja ideaalsed praeguseks talve perioodiks. Suuruste valik on lai. Venivad hästi, seega kui Sinu tavapärane number jääb numbri vahemiku lõppu, siis vali pigem väiksem number(Näiteks kui kannad tavaliselt 40-41 suurust, siis sobivad väga hästi Sulle sokid suurus 37-40)
Hetkel e-poes aktiivne ka kampaania “2=3” ehk siis, ostes kolm paari sokke, maksad kahe eest 😉
Pista aga sokid ostukorvi SIIT

Aga muidugi on e-poes tootevalik palju suurem ja kõik tooted on minu poolt läbi testitud ja enamus minul ka igapäevases kasutuses 🙂

Ja tellimused üle 30€(va. osalustasu) on saatmine TASUTA!

Shopping Cart