12 nädala kokkuvõte

Olgugi, et väljas on tugevad miinuskraadid, on ometigi väljas tunda kevadet. Õhtused jooksud saab nüüd täitsa valges tehtud, lahe!
Juba teist nädalat räägin Otepää-Tartu jooksumaratonist aga alles täna hakkasin mõtlema detailide peale…mis ma selga panen?, kas kasutan lisaenergiat?, millega ma stardipaika saan? jne.
Pole isegi ilmateadet jälginud 🙂 eelmiste aastate jooksud on nii ära karastanud, et ei karda isegi kõige hullemat ilmateadet. Riided on olemas ja selle taha ei tohiks küll asi jääda. Talvel ostsin endale korraliku uue varustuse ja arvatavasti saan antud võistlusel oma uusi riideid proovida.
Igaksjuhuks võtaks ühe geeli ka kaasa, kuigi terve talv on paastutud, ei tea mis organism arvab 😛
Transpordi osas on hetkel tõestikõik veel lahtine sest ma ei tea ühtegi tuttavat kes läheks ka võistlusele, abikaasa on ka tööl….vaatab…kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab 😉

Countdown begins !

Kauaoodatud hooaaeg ongi algamas, nii põnev! Ootan juba esimest võistlust ja kõiki järgmisi….kogu see adrenaliin, põnevus, närvipinge 🙂

Kuidas kulges eelmine nädal? Nii:

E: Jõuharjutused (aeg 01:00:00)
T: Jooks 8km (aeg 0:46:34) 
K: Jõuharjutused (aeg 0:34:42)
N: Vaba!
R: Vaba!
L: Jooks 17,5 km (aeg 1:38:00)
P: Plaanis kerge sörk

Tänase jooksu lühikirjeldus (FB-s):

Täna oli viimane pikk jooks enne hooaja esimest võistlust. Planeeritud oli 18 km, väike valearvestus lühendas distantsi 17,5 km peale. Esialgne vaikne jooks kujunes vägagi võistlustempos jooksuks. Ilm oli super, päike paistis,-7 kraadi, tuult ei olnud, enesetunne oli ka väga hea. Ma olen järgmiseks laupäevaks valmis!

Distants 17,5 km
Aeg 1:38
Keskmine tempo 5:35
Keskmine pulss 158

Shopping Cart