#100blogipäeva(8/100) Minumoodi neljapäevane trenn

Tänane trenniplaan nägi ette kiireid lõike, et kehale meelde tuletada vähe kiiremat tempot kui tavaline 6:00-6:30 🙂
Ja trennivälineplaan nägi ette Maanteemuuseumi külastust ja šoppamist linnas 🙂
Seega tuli natuke hommikul pead murda kuidas kõik see päeva peale ära mahutada aga nüüd saan uhkusega öelda, et trenn on tehtud ja muud lõbustused ka.

Hommikul oli siiski kodus ka veel toimetamist ja lõpuks enne lõunat jõudsin linna aga trenniplaani sobitasin hoopis K1-ga Võru-Väimela kergliiklusteel, toohetk mõtlesin, et minu esialgsest lõigutrennist ei tule midagi välja sest K1 tahtis teha kerge taastava trenni rullitades peale eilset tempokamat jooksu.
Aga ei olnud mingi probleem need kiired lõigud vahele teha, K1 sobitas oma tempo minu järgi.

No väga lahe trenn oli vahelduseks. Kokku jooksime 9km ja selle sees tegin 6 kiiret lõiku. Siinkohal täpsustan, et kell polnud kuidagi lõigutrenniks seadistatud, lõigupikkust ka ei vaadanud- no täiega minumoodi trenn 😀
Alguses sörkides hoidsin tempo max 135 ja kiirete lõikude ajal (u. 100-200m) läks pulss kõige rohkem 173 siis lasin jälle pulsi 135 peale ning tegin uue kiirenduse. Tegelikult läks pulss üsna kiiresti alla aga ma ei tahtnud liiga palju kiirendusi ka teha. Kiirete lõikude ajal oli kella peal näha 3:10 ja 3:15 tempot.
Ma jäin trenniga rahule.
Korraks tundsin tagumiku juures valu ja kohe kaebasin K1-le, et äkki ma enam ei tee kiireid lõike. Tema ikka utsitas mind edasi.
Aga ma olen lihtsalt enne maratoni üliettevaatlik ja iga väiksemgi valu paneb mind paanitsema.
See nädal tahan veel aktiivne olla aga järgmine nädal tuleb lõdvaks lasta ja aeg maha võtta ning enne maratoni lasta kehal puhata.

Peale trenni suundusime kõik koos Maanteemuuseumisse. Väga-väga lahe oli! Ja poodlemise tulemusena sain endale uued vabaaja jalatsid 🙂
Ning külmkapp on ka nädalajagu staffi täis 😀

Koju jõudes olin ka veel asjalik ning valmistasin mõnusa ahjuroa, just lõpetasin söömise.
Ja aega on veel ülegi! Lähen nüüd õue ilma nautima ja võibolla saan korraks isegi sõrmed mulda 😉

FOTOKONKURSS! Foto autor Karolin Eks

Shopping Cart