1 päev veel….

Nüüd on juba ärevus sees, täna jooksin terve öö unes 🙂 Esimene öö enne maratoni kus ma ei maganud korralikult, ma ei taha mõeldagi milline tuleb järgmine öö. Proovisin mõtteid hoopis muudele teemadele viia aga mõtetu üritus, kõik taandub ikka maratonile.

Kodulehe järgi on jäänud 14 tundi 

Et veel pinget vähe oleks, käisin eile maratoni lehel stardiprotokolli vaatamas, maratoni distantsile läheb 42 võistlejat ja nende seas 3 naist ??? Tõesti? Ainult 3 naist!!!
Ausalt mul ei olnud aimugi, et see nii vähese osavõtuga võistlus on, minule soovitasid seda 2 väga kogenud jooksunaist, mõlemad läbinud juba kümneid maratone…mõtlesin siis, et hea, ligidal asukoht, lähen proovin ka.

Ok, keskendun siiski oma ühele ja ainsale eesmärgile- alla nelja tunni aeg!

Ma lootsin, et saab suure rahvahulga sees joosta aga nüüd tuleb üksi hakkama saada. Ainuke tuttav nimi oli Meelis Atonen 🙂

Tänane päeva eesmärk on mitte mõelda maratonile 🙂 Jeah right! 😀

Minu eilne test:
10h : 30min vahelduva siblimisega istuv töö kulutab kaloreid 1563 😀
Eile oli siis pulsikell terve päev tööl kaasas. Ei vusserdanud, toimis! Hoiame pöialt! Samas ma olen arvestanud variandiga, et võistlusel hakkab ikkagi segast panema.

Musa sain ka tütre abiga siiski uuendada, nüüd peaks ainult tempokad lood olema ja mõnda lugu isegi dubleerisin. Loodan, et musast on rajal abi…

Siiski….kõik ei tiirle ju ainult maratoni ümber, teistel käib elu tavalises rütmis…

Eile oli järjekordne staadionijooks kuhu ma ei jõudnud 🙁 kurb natuke, mäletan kui entusiastlikult ma eelmisel aastal kohal käisin, tundub, et nüüd on prioriteedid natukene muutunud
Nüüdseks on vist kaks jooksu juba vahele jäänud, no eks ma seal ju ainult trenni käisingi tegemas, konkurentsi ma küll kellelegi ei pakkunud 😀 ju see on ka põhjus, miks ma ei ole pingutanud, et kohal olla.

Eile oli siis pastaõhtu ja tegin kohe rohkem, et saan ka täna õhtul söönuks. Kummaline on see, et nüüd kui peaks ennast tankima, ei lähe toit kohe üldse all, pastat pidin ka sundima kuigi pastavariantidest on polognese minu lemmik. Aga näksinud olen küll kõik need päevad- rosinaid, pühkleid, puuviljad, müslibatoonid, kaerahelbeküpsised, võibolla see ongi isu alla viinud.

Asjad said enam vähem pakitud, õhtul kiire checklist ja magama. Ohjaaaa….see jääb tõenäoliselt viimaseks postituseks enne maratoni.

Stay with me!

Shopping Cart