Sõbraprogramm

SÕBRAPROGRAMM

Sõbraprogramm on lojaalsusprogramm,  mis on loodud selleks, et pakkuda Jooks on lahe väljakutse osalejatele lisaväärtust.

Sõbraprogramm pakub võimalust koguda punkte, mis omakorda annab võimlause väljakutsel tasuta osaleda. Iga 100 punkti täitumisel, on võimalik punktid sooduskupongina välja võtta. 100 punkti= 10€ sooduskupong

Punkte on võimalik koguda mitmel moel aga suurimaks punkti kogumise võimaluseks, on kutsuda sõpru väljakutsega liituma. Iga sõber, kes liitub Sinu soovituse peale, toob Sinu kontole 20 punkti.
Sõber, kes Sinu soovituslingiga liitub, saab väljakutsega liituda 50% soodsamalt.
Kui sõber on korra juba Sinu soovituslingi kaudu väljakutsega liitunud, siis järgmine kord sama sõpra enam kutsuda ei saa.

Punkti kogumine toimub ainult läbi sõbraprogrammi.
Oma boonuspunktide saldot näed sõbraprogrammi vasakul nurgas oleva menüü pealt, valides sealt “Minu profiil” või “Minu boonuspunktid”.

Konto loomine

5 punkti

Instagrami jälgimine

5 punkti

Sünnipäeva sisestamine

5 punkti

Küsimustele vastamine

5 punkti

Väljakutsega liitumine (täishinnaga)

10 punkti

Soovituslingi kaudu liitunud sõber

20 punkti

sobrake
Ava sõbraprogramm

Sõbraprogrammi nupp pesitseb vasakul lehe ääres. Sõbraprogrammi on võimalik näha ka selle lehe alumises osas.

1
sobrakee
Loo konto

Pärast konto loomist on võimalik lüüa kaasa Jooks on lahe sõbraprogrammis ning teenida esimesed 5 punkti!

2
esimene
Täida ülesandeid

Sõbraprogrammis on võimalik teenida punkte erinevate ülesannete täitmisega. Kogu kokku vajalikud punktid, väljasta kupongid ja kasuta neid!

3
kutsusober
Kutsu sõpru!

Jaga linki oma sõbrale või vajuta lingi all olevale e-mailile või Facebooki nupule. Kui sõber avab lingi ning soetab endale osalustasu, saad Sina 20 punkti ning tema sooduskupongi. 100 punkti täitumisel on võimalik saada tasuta osalus väljakutsele!

4
kolmas
Väljasta punktid

Vajuta nupule "Väljasta punktid", kui oled kutsunud piisavalt sõpru ja sellega teeninud vähemalt 100 punkti. Järgnevalt saad endale kupongi, millega on võimalik saada tasuta osaluse Jooks on lahe väljakutsele!

5
Shopping Cart