Juhend – 5km

#igapäev5km juhend

#IGAPÄEV5KM VÄLJAKUTSE ÜLDINFO

 

 1. Väljakutset korraldab Jooksonlahe Akadeemia OÜ.
 2. Väljakutse sisuks on liikuda iga päev kõndides või joostes 5km, sealjuures on kõigil osalejatel lubatud kasutada ka 5 puhkepäeva (hilinenud või ebakorrektne pildiline tõestus läheb ka puhkepäevana kirja).
 3. Väljakutse algab alati 01. kuupäeval ja lõpeb kuu viimasel päeval. Iga kuu toimub uus väljakutse.
 4. Väljakutse toimub Jooks on lahe VÄLJAKUTSE Facebooki grupis.

 Aktiivsus ning selle tõestamine, esitamine

 1. Oma aktiivsuse tõestamiseks tuleb kasutada spordikella või telefonirakendust.
 2. Oma aktiivsus tuleb fikseerida pildilise tõestusega.
 3. Pildilisel tõestusel peab olema kuvatud kolm olulist asja: kuupäev, läbitud distants(minimaalselt 5km) ja ajakulu(ei tohi ületada 3h, vt. erandit järgmisest punktist).
 4. Juhul, kui osaleja kõnnib või jookseb rohkem kui väljakutses nõutud, siis erandiks on üle 15km distantsid, mil kehtib reegel iga 5km läbimiseks on 1h, n: 20km ajalimiidiks on 4h, 25km ajalimiidiks on 5h.
 5. Pildil peab olema kuvatud üks treening. Arvesse ei lähe katkenud, mitmel pildil/real kuvatud treeningud. Erinevaid treeninguid ei tohi ka kokku “kleepida” üheks pildiks või ise pildile lisada kuupäeva või muid andmeid. Treening peab olema tehtud järjest! Lubatud on taustaks emotsioonipildid(loodus, loomad, lapsed jne.) Pildilisel tõestusel tohib kuvatud olla kõndimise ja jooksmisega seotud treeningu nimetus(näiteks: matk, mägironimine jne) aga kui pilditõestusel on muu treeningu nimetus kuvatud, näiteks rattasõit või jooksulint, siis seda pilditõestust ei arvestata.
 6. Pilditõestus tuleb esitada kommentaarina väljakutse gruppi õige kuupäevaga tähistatud pildipostituse alla. Pilditõestuse esitamiseks on aega kuni järgmise päeva hommikul kella 7.00-ni. Peale seda lähevad postituse kommentaarid lukku ja tagantjärgi pilditõestust esitada ei saa.

 Registreerimine ja osaluse soetamine

 1. Ostes väljakutse osalustasu, oled automaatselt ka registreeritud väljakutsele.
 2. Osalustasu saab soetada kuni 01. kuupäevani (01. kaasa arvatud).
 3. Osalustasu hind on 10€
 4. Osalustasu saab soetada jooksonlahe.ee/valjakutse
 5. Meeskondliku väljakutse osalejad saavad soetada osalused eraldi, kui meeskond/ettevõte soovib arvet, siis tuleb sellest teada anda valjakutse@jooksonlahe.ee
 6. Meeskondliku väljakutse osaleja peab osalustasu soetades märkima vastavasse lahtrisse ka meeskonnanime
 7. Korraldajast mitteolenevatel põhjustel osalustasu ei tagastata (nt: haigestumine, osaleja isiklikel põhjustel katkestamine jne).

 Kontrolltabel

 1. Kontrolltabelisse kantakse kõik väljakutsele registreerinud ja osaluse soetanud osalejad.
 2. Meeskondliku väljakutse osalejad kantakse tabelisse meeskonnanime järgi, millele järgneb osaleja isiklik Facebooki kasutajanimi (Näide: KIIREDJALAD Gätly Valge)
 3. Kontrolltabeli juurdepääs (link) saadetakse automaatvastusena e-posti aadressile peale osaluse soetamist.
 4. Kontrolltabelisse kantakse kõikide osalejate osaluskorrad ja igapäevaselt kontrollitakse osalejate esitatud pildiline tõestus.
 5. Kontrolltabelis tähistab roheline kastike korrektselt esitatud pildilist tõestust ja punane kastike tähistab puhkepäeva või ebakorrektset pildilist tõestust.
 6. Osaleja on kohustatud kontrolltabelit jälgima aktiivselt terve väljakutse perioodi jooksul.
 7. Osaleja peab ise teavitama korraldajat tabelis tekkinud erisustest tema enda andmetega.
 8. Unustatud või reeglitele mittevastavaid postitusi tagantjärele esitada/parandada ei saa.
 9. Kui väljakutse osalejal jäi pilditõestus postitamata ettenägematul põhjusel (nt elektrikatkestus, postitusseade on ootamatult katki läinud jne), on korraldajal õigus tegeleda nende juhtumitega individuaalselt.
 10. Osaleja eemaldatakse tabelist juhul, kui tabelis on rohkem kui 5 puudumist.
 11. Osaleja kantakse loosiauhindade loosinimekirja tingimusel, et osalejal on tabelis 5 või vähem puudumist.
 12. Meeskondliku väljakutse osalejad osalevad lisaks üldisele auhinnaloosimisele, lisaks ka meeskondliku väljakutse auhinnaloosis.

 Auhinnad ja loosimine

 1. Auhinnad muutuvad iga kuu.
 2. Auhinna nimekirja leiab Jooks on lahe VÄLJAKUTSE grupist menüüst „Album“ vastava kuu nimetusega väljakutse alt.
 3. Auhinnaloos toimub otseülekandena Facebookis väljakutsele järgneva kuu alguses. Korraldaja edastab selle kohta info kuu lõpus osaleja e-poesti aadressile.
 4. Korraldaja saadab auhinnavõidud Itella või Omniva pakiautomaati ja ainult riigi siseselt. Teistesse riikidesse saatmise tasu maksab saaja ise.
Shopping Cart