Suurim liikumisharjumuse
kasvatamisele suunatud väljakutse

JUUNI #igapäev5km väljakutse
registreerimise lõpuni on jäänud:

Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit

Avasta läbi liikumisharjumuse tekkimise suurepärane enesetunne!

“Jooks on lahe“ ellu kutsutud igakuine väljakutse aitab kasvatada liikumisharjumust ja läbi selle avastada suurepärane enesetunne.

Kas tunned mõnes järgnevas punktis end ära?

Soovin rohkem aega endale parandada keskendumisvõimet end paremini tunda selgust luua tervislikku harjumust rohkem energiat paremat und olla paremas vormis olla tervem vähendada stressi kaalu langetada

Väljakutse osalejad on märganud just neid positiivseid muutusi peale igakuises väljakutses osalemist.

Väljakutse ülesehitus

LIIGU!

Liigu iga päev õues kõndides või joostes 5km. Liigu asukohast ja kellaajast sõltumata.

TÕESTA!

Tõesta liikumine kasutades spordikella või telefoni rakendust. Peale aktiivsust tuleb liikumine fikseerida pildilise tõestusega.

ESITA!

Pildiline tõestus tuleb esitada Jooks on lahe väljakutse gruppi Facebookis.

AUHINNAD!

Kõik osalejad, kes edukalt väljakutse läbivad, osalevad auhinnaloosis. Auhindade nimekiri muutub iga kuu. Auhindade nimekirja leiab väljakutsele registreerides toote infost.

Väljakutsega liitumine sisaldab veel:

TOETAV KOGUKOND

Ligi 5000 inimest on liitunud Jooks on lahe kogukonnaga ja leidnud endale toredaid kõnni- ja jooksukaaslasi.

SÕBRAPROGRAMM

Jooks on lahe sõbraprogrammiga liitumine pakub võimalust koguda boonuspunkte ning need realiseerida väljakutsega liitumisel. Sõbraprogrammiga saad kutsuda sõpru väljakutses soodsamalt osalema.

MOTIVATSIOONITABEL

Järjepidevuse hoidmiseks kantakse kõigi osalejate igapäevane aktiivsus motivatsioonitabelisse. See annab motivatsiooni olla igapäevaselt aktiivne

LAE ALLA

Antud lehelt leiad väljakutse tunnustused ja muud abistavad töölehed.

Väljakutsega liitumine


Väljakutse alustab alati 1. kuupäevast ja liituda saab kuni algava väljakutse 1. kuupäevani(kaasa arvatud)
Loe läbi väljakutse juhend ja reeglid ning liitu meiega! Väljakutsel saab osaleda ka meeskonnaga, selleks pead ostukorvis märkima vastavasse lahtrisse meeskonna nime. Kui sul puudub finantsiline võimalus väljakutse eest tasuda 01. kuupäevaks, siis vali makseviisiks  “Pangaülekanne” ja saad tasumisega oodata kuni 10-nda kuupäevani. Laekumise saabudes selleks kuupäevaks, kinnitab korraldaja Sinu liitumise. Väljakutse grupiga on oodatud liituma kõik, võibolla soovid esimesel korral olla jälgija ja teha väljakutse läbi ilma liitumata. Ka see on väga oodatud! 

#igapäev5km väljakutse

Väljakutse sisuks on liikuda õues
kõndides või joostes iga päev 5km

Enne, kui liitud väljakutsega, tutvu üldjuhendi ja allolevate reeglitega:

Väljakutse periood on alati üks kuu. Väljakutse algab kuu esimesest päevast ja lõppeb kuu viimasel päeval. Igal osalejal on lubatud väljakutse perioodi jooksul 5 vaba päeva.

Liigu õues kõndides või joostes iga päev 5km.

Liikumine tuleb fikseerida kasutades spordikella või telefonirakendust. Peale distantsi läbimist tuleb liikumine fikseerida pildilise tõestusega.

Pildilisel tõestusel peavad olema kuvatud:

Kuupäev

Läbitud distants minimaalselt 5 km / 3,11 miili, ühe katkematu treeninguna.

Ajakulu 5-15 km läbimiseks on aega 3 tundi.

Kuvatõmmisel tohib kuvatud olla kõndimise ja jooksmisega seotud treeningu nimetus (näiteks: matk, mägironimine jne), aga kui pilditõestusel on muu treeningu nimetus kuvatud, näiteks rattasõit või jooksulint, siis seda pilditõestust ei arvestata.

Pildiline tõestus tuleb esitada Jooks on lahe väljakutse Facebooki gruppi.

Pildilise tõestuse esitamiseks on aega kuni järgmise päeva hommikul 7.00-ni.

LIITU GRUPIGA

Väljakutse on edukalt läbitud ja osaleja osaleb auhinnaloosis, kui kuu jooksul pole tekkinud rohkem kui 5 puudumist.

Oleme Stebby koostööpartner.

Väljakutse pileti aktiveerimiseks osta kõigepealt Stebby keskkonnast (stebby.eu) väljakutse pilet ning seejärel tule siia lehele tagasi ja vali kassas makseviisiks “Stebby eelbroneering”
Oluline! Lisa märkuste lahtrisse kindlasti Stebby piletikood.

Väljakutse osalejate tagasiside

Viivika
ViivikaVäljakutse osaleja
Read More
Suured suured tänud sellise algatuse eest! Iga päev välja liikuma minna on saanud meeldivaks hajrumuseks. Siin algatuse all paljude teistega koos tehes on nii motiveeriv. Tänud Gätly, tänu sinule olen mina üldse liigutama hakanud juba mõned aastad tagasi.
Aet
AetVäljakutse osaleja
Read More
Tõesti ilma selle väljakutseta ei oleks ka meie nii tublid olnud! Suured tänud, et motiveerisid meid liikuma / kõndima. Kuuldes tütrelt mitu korda, et "ei me ei tee väikest ringi vaid suure ringi" see oli muusika minu kõrvadele.
Tiina
TiinaVäljakutse osaleja
Read More
Võin kindlalt väita, et ilma selle üleskutseta poleks ma iialgi nii tubli olnud, et iga päev see 5km ja rohkem läbi kõndida. See väljakutse oli nagu n.ö. rusikas silmaauku.
Kristi
KristiVäljakutse osaleja
Read More
Tänud Gätu, motivatsioon on taas leitud ja näe isegi maraton on tänu sinule plaanis, kuigi arvasin, et maratoni küll enam vist kunagi ei jookse.
Kaire
KaireVäljakutse osaleja
Read More
Suurimad tänud, et motiveerisid mind liikuma!!! Ja samuti, kui palju tublisid tegijaid, ma ei saanud ju viletsam olla.
Anzela Moosel
Anzela MooselVäljakutse osaleja
Read More
Aitäh sulle, et motiveerisid liigutama end. Tänu sinu väljakutsele mida ise teostasin, hakkas see omakorda külge siin minu ümber nii mõnelegi, tänu sellele sain teada, et mu lapsed ka võimekad jalutajad.
Elge
ElgeVäljakutse osaleja
Read More
Tuhat tänu, igati motiveeriv üritus. Päris jooksmisest midagi välja ei tulnud, aga kõndimist oli omajagu. On küll võimalik planeerida aeg ja siduda kõike kõndimisega ja auto puhkama jätta. Pere ka harjub ja arvestab, et püha aeg.
Signe
SigneVäljakutse osaleja
Read More
Suured tänud sulle. Ma ei oleks viitsinud küll iga päev vedada ennast kõndima. Nüüd olen enda üle uhke ja muidugi 2 kg kergem olla on ka parem.
Margit
MargitVäljakutse osaleja
Read More
Pole iialgi nii palju liikumist teinud, minu ajas see challenge isegi lausvihmaga õue liikuma. Suur aitäh selle toreda ürituse eest!!!
Previous
Next
Shopping Cart