Suurim liikumisharjumuse
kasvatamisele suunatud väljakutse

OKTOOBRI #igapäev5km väljakutse
registreerimise lõpuni on jäänud:

Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit

Igakuised auhinnad ja 2x aastas reisiloos (väärtus 1500€)

Liitudes väljakutsega, osaled igakuisetes auhinnaloosides. Algava kuu väljakutse auhinna info leiad väljakutse liitumise nupule vajutades 😉
Väljakutse eduka läbimise korral, lisatakse Sinu nimi reisiloosi nimekirja. Reisiloos(väärtuses 1500€) toimub 2x aastas (jaanuaris ja juulis) Rohkem infot reisiloosi kohta leiad lehe allosast ÜLDJUHENDIST

Soovid kampa lüüa aga väljakutsele registreerimine on lõppenud?

Väljakutse alustab alati kuu 1. kuupäeval ja registreerimine toimub reeglina nädal enne seda. Kui sattusid siia lehele perioodil, mil registreerimine on lõppenud aga soovid kohe liikumisega alustada, siis oled väga oodatud Jooks on lahe VÄLJAKUTSE grupiga liituma ja liikuma. Selleks liitu grupiga ja jaga oma aktiivsusest pilditõestus igapäeva postituse alla ja kui uue kuu registreerimine on avatud, saad siia tagasi tulla ja registreerida end väljakutsele.

Kas tunned mõnes järgnevas punktis end ära?

Soovin rohkem aega endale parandada keskendumisvõimet end paremini tunda selgust luua tervislikku harjumust rohkem energiat paremat und olla paremas vormis olla tervem vähendada stressi kaalu langetada

Väljakutse osalejad on märganud just neid positiivseid muutusi peale igakuises väljakutses osalemist.

Väljakutse ülesehitus

LIIGU!

Liigu iga päev kõndides või joostes 5km. Liigu asukohast ja kellaajast sõltumata.

TÕESTA!

Tõesta liikumine kasutades spordikella või telefoni rakendust. Peale aktiivsust tuleb liikumine fikseerida pildilise tõestusega.

ESITA!

Esita oma pildiline tõestus Jooks on lahe väljakutse gruppi Facebookis, Google Drive või privaatselt e-posti aadressile.

KOGU PUNKTE!

Läbides väljakutse edukalt, kogud punkti! Üks punkt= üks hääl reisiloosis. Reisiloos toimub 2x aastas- jaanuaris ja juulis. Võitja saab ise valida sihtkoha. Reisi väärtus 1500€

Väljakutsega liitumine

 

Väljakutse alustab alati 1. kuupäevast ja liituda saab kuni algava väljakutse 1. kuupäevani(kaasa arvatud)
Loe läbi lehe allpool väljakutse juhend ja reeglid ning tule kampa!
Väljakutsel võid osaleda ka meeskonnaga, selleks pead väljakutsele registreerides märkima vastavasse lahtrisse meeskonna nime.
Kui Sul puudub finantsiline võimalus väljakutse eest tasuda 1. kuupäevaks, siis vali makseviisiks “Pangaülekanne”, sel juhul on võimalik tasuda kuni 10. kuupäevani. Laekumise saabudes selleks kuupäevaks kinnitab korraldaja Sinu liitumise. Valides makseviisiks “Ülekandega” saadetakse kinnituskiri alles peale makse laekumist. 

Enne, kui liitud väljakutsega, tutvu üldjuhendi ja allolevate reeglitega:

ÜLDJUHEND
Väljakutse periood
Väljakutse periood on alati üks kuu. Väljakutse algab kuu esimesest päevast ja lõppeb kuu viimasel päeval. Igal osalejal on lubatud väljakutse perioodi jooksul 5 vaba päeva.
LIIGU!
Liigu kõndides või joostes iga päev 5km.
TÕESTA!
Liikumine tuleb fikseerida kasutades spordikella või telefonirakendust. Peale distantsi läbimist tuleb liikumine fikseerida pildilise tõestusega.
Pildiline tõestus

Pildilisel tõestusel peavad olema kuvatud:

1. Kuupäev
2. Läbitud distants (minimaalselt 5 km)
Kuvatõmmis
Kuvatõmmisel tohib kuvatud olla kõndimise ja jooksmisega seotud treeningu nimetus (näiteks: matk, mägironimine, jooksulint jne), aga kui pilditõestusel on muu treeningu nimetus kuvatud, näiteks rattasõit, siis seda pilditõestust ei arvestata.
ESITA!
Pildiline tõestuse esitamiseks on 3 võimalust:
1. Jooks on lahe väljakutse Facebooki gruppi igapäeva postituse alla lisada.
2. Google Drive kausta laadida(Ligipääsu kaustale saab peale registreerimist kinnituskirjast)
3. Saata privaatne e-mail valjakutse@jooksonlahe.ee


Facebooki postituse kommentaarid ja Drive kaust pannakse lukku järgmise päeva hommikul kell 7:00 aga võimalus on oma pildiline tõestus ka hiljem valjakutse@jooksonlahe.ee mailile saata.
Väljakutse edukas läbimine
Väljakutse on edukalt läbitud ja osaleja kogub punkti(mis annab ühe hääle aastalõpu reisiloosis), kui kuu jooksul pole tekkinud rohkem kui 5 puudumist.

Oleme Stebby koostööpartner.

Kas Sinu tööandja kompenseerib spordi- ja tervisekulud? Kui Sinu tööandja on ka Stebby koostööpartner, siis on Sul võimalus tööandja kulul soetada väljakutse pilet.

Selleks soeta kõigepealt Stebby keskkonnast (LINK) väljakutse pilet ning seejärel tule siia lehele tagasi ja vali “Liitu väljakutsega” ning kassas makseviisiks “Stebby eelbroneering”
Oluline! Lisa märkuste lahtrisse kindlasti Stebby piletikood.

Väljakutsega liitumine sisaldab veel:

TOETAV KOGUKOND

Rohkem, kui 5000 inimest on liitunud Jooks on lahe kogukonnaga ja leidnud endale toredaid kõnni- ja jooksukaaslasi. Liitu Jooks on lahe VÄLJAKUTSE grupiga ja leia inspiratsiooni.

MOTIVATSIOONITABEL

Järjepidevuse hoidmiseks kantakse kõigi osalejate igapäevane aktiivsus motivatsioonitabelisse. See annab motivatsiooni olla igapäevaselt aktiivne. Ligipääsu tabelile saab peale väljakutsele registreerimist.

LAE ALLA

Avasta põnevaid töölehti ja lae need tasuta alla. Siit lehelt leiad ka väljakutse tunnustused, kuhu saad lisada oma nime ja muuta selle personaalseks.

Väljakutse osalejate tagasiside

Viivika
ViivikaVäljakutse osaleja
Read More
Suured suured tänud sellise algatuse eest! Iga päev välja liikuma minna on saanud meeldivaks hajrumuseks. Siin algatuse all paljude teistega koos tehes on nii motiveeriv. Tänud Gätly, tänu sinule olen mina üldse liigutama hakanud juba mõned aastad tagasi.
Aet
AetVäljakutse osaleja
Read More
Tõesti ilma selle väljakutseta ei oleks ka meie nii tublid olnud! Suured tänud, et motiveerisid meid liikuma / kõndima. Kuuldes tütrelt mitu korda, et "ei me ei tee väikest ringi vaid suure ringi" see oli muusika minu kõrvadele.
Tiina
TiinaVäljakutse osaleja
Read More
Võin kindlalt väita, et ilma selle üleskutseta poleks ma iialgi nii tubli olnud, et iga päev see 5km ja rohkem läbi kõndida. See väljakutse oli nagu n.ö. rusikas silmaauku.
Kristi
KristiVäljakutse osaleja
Read More
Tänud Gätu, motivatsioon on taas leitud ja näe isegi maraton on tänu sinule plaanis, kuigi arvasin, et maratoni küll enam vist kunagi ei jookse.
Kaire
KaireVäljakutse osaleja
Read More
Suurimad tänud, et motiveerisid mind liikuma!!! Ja samuti, kui palju tublisid tegijaid, ma ei saanud ju viletsam olla.
Anzela Moosel
Anzela MooselVäljakutse osaleja
Read More
Aitäh sulle, et motiveerisid liigutama end. Tänu sinu väljakutsele mida ise teostasin, hakkas see omakorda külge siin minu ümber nii mõnelegi, tänu sellele sain teada, et mu lapsed ka võimekad jalutajad.
Elge
ElgeVäljakutse osaleja
Read More
Tuhat tänu, igati motiveeriv üritus. Päris jooksmisest midagi välja ei tulnud, aga kõndimist oli omajagu. On küll võimalik planeerida aeg ja siduda kõike kõndimisega ja auto puhkama jätta. Pere ka harjub ja arvestab, et püha aeg.
Signe
SigneVäljakutse osaleja
Read More
Suured tänud sulle. Ma ei oleks viitsinud küll iga päev vedada ennast kõndima. Nüüd olen enda üle uhke ja muidugi 2 kg kergem olla on ka parem.
Margit
MargitVäljakutse osaleja
Read More
Pole iialgi nii palju liikumist teinud, minu ajas see challenge isegi lausvihmaga õue liikuma. Suur aitäh selle toreda ürituse eest!!!
Previous
Next
Shopping Cart