TRAINING PLANT PROTEIN TURMERIC + RAW COCOA + BLACKCURRANT 300G

13,90

TRAINING PLANT PROTEIN Turmeric + Raw Cocoa + Blackcurrant sisaldab 100 % taimset valku. Valgud aitavad kaasa lihasmassi kasvule ja säilimisele, samuti aitavad hoida luid normaalsena. Seega on valgujook trenni ajal ning ka kohe pärast trenni sinu parim abimees.

Treeningute ajal on oluline hoolitseda ka oma organismi eest üldisemalt. Keha suurim siseorgan maks on keha puhastaja ja vajab igakülgset toetust. Maks teeb kahjutuks verre sattunud mürkained ja eemaldab jääkained. Meie tervisesegus sisalduv kurkum toetab maksa ja sapiteede funktsiooni ning aitab säilitada maksa tervist. See hoiab ära rasvade kogunemise ja hõlbustab nende eemaldamist maksas.

Oksüdatiivne stress on olukord organismis, kus on häiritud oksüdatiivsete stressorite ja antioksüdantide omavaheline tasakaal. Ülekaalus on oksüdatiivsed stressorid, mis on kahjustavad tegurid sinu organismis. Meie tootes sisalduvad mangaan ja vask aitavad rakke kaitsta oksüdatiivse stressi eest. Kurkum aitab säilitada immuunsüsteemi tõhusust ja omab märkimisväärseid antioksüdantseid omadusi. Samuti aitab kurkum säilitada kopsude ja ülemiste hingamisteede tervist.

Tervisejook meenutab maitselt tumedat šokolaadi marjadega. Lisaks on sel kergelt vürtsine järelmaitse, mille tekitab kurkum. Toode on maitsev ja lihtne igapäevaselt kasutada: shake it – blend it – mix it. Mõeldud kõigile spordisõpradele. Sinu parim trennikaaslane! 100% taimne toode.

Kurkum toetab vere tootmist ja kvaliteeti.
Kurkum toetab ka südame tööd ja vereringet

KASUTAMINE:
Lisa toodet veele või oma lemmikjoogile, meie soovitame 2 spl (20 g) toodet, mis sisaldab 12g puhast proteiini ja 800mg kurkumit.
Kasuta toodet treeningu ajal või kohe pärast trenni! Saad oma organismi toetada treeningu ajal eriti lihtsal moel.
Säilita toatemperatuuril.
Ära jäta pakki päikese kätte ja sulge pakk hoolikalt.
Toote kasutamine ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku elustiili.

  • Treeningu ajal tarbimiseks.
  • Suure valgusisaldusega, aitab kaasa lihasmassi kasvule ja säilimisele.
  • 2 spl (20 g) toodet sisaldab 12g puhast proteiini ja 800 mg kurkumit.
  • Kurkum aitab toetada maksa funktsiooni ja omab märkimisväärseid antioksüdantseid omadusi.
  • 100 % taimne valk
  • Gluteenivaba.
  • Eestis toodetud.
  • JAMAVABA toode, ei sisalda lisaaineid ega lisatud suhkruid
Shopping Cart